Gala Przedsiębiorczości 2012

Gala Przedsiębiorczości 2012 odbyła się 5 kwietnia 2013 roku na Sali Teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Już po raz VIII Chrzanowska Izba Gospodarcza oraz Kapituła Konkursu Przedsiębiorca Roku uhonorowała wybitnych przedsiębiorców z terenu Powiatu Chrzanowskiego.

Gala Przedsiębiorczości 2012

Kapituła Konkursu tradycyjnie dokonała oceny firm, które dostały nominację, a podczas uroczystej Gali zostały wręczone statuetki i wyróżnienia dla najlepszych firm.

W kategorii mikro i małe firmy nominację za 2012 rok otrzymali:

• Paweł Dudek Salon Fryzjerski ,,Jerzy”

• Rafał Czarnecki Restauracja Cafe Del Paso

• Adam Koterla Firma Koterla

• Teresa Sykulska Doradca Podatkowy

• Paweł Węgrzyn STEINBERG Sp.z.o.o.

• Mirosława i Zbigniew Warzecha Kambelina

W kategorii średnie firmy nominacje uzyskali:

• Ryszard Dudek Matbud Dudek& Dudek

• Lucjan Kawala GRUPA ARIES

• Jacek Pabis ZPHU ELIMEX

• Zdzisław Domurat FHU MAZUR

• Stanisław Mikrut P P H U EKO – RECYKLING

• Zdzisław Wesecki firma BALLERINA

Gratulacje należą się zwycięskim firmą: Steinberg Gruppe Paweł Węgrzyn z Trzebini, zajmującą się m.in. dystrybucją wkładów i akcesoriów kominkowych oraz Aries Lucjan Kawala, działającej w branży teleinformatycznej, które zdobyły tytuł Przedsiębiorca Roku 2012.

Dodatkowe statuetki za „Najładniejszy Obiekt Wybudowany lub Zmodernizowany przez Przedsiębiorców Ziemi Chrzanowskiej w 2012 roku” wręczył Starosta Chrzanowski Adam Potocki.

Laureaci:

• PAN JACEK PABIS; ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWY „ELIMEX”

• PANI KATARZYNA KUBICA; FIRMA USŁUGOWO – HANDLOWA „CZTERY PORY ROKU”

• PAN ZBIGNIEW WARZECHA; SALON ŚLUBNY KAMBELINA

Chrzanowska Izba Gospodarcza wyróżniła również wzorową działalność chrzanowskich instytucji stale współpracującymi z przedsiębiorcami składając wyrazy uznania oraz kwiaty na ręce Pana Zdzisława Wołosa prezesa Banku Spółdzielczego w Chrzanowie, Pani Barbary Babijczuk dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie oraz Pana Marka Łyszczarza naczelnika Urzędu Skarbowego w Chrzanowie.

Na zakończenie Gali zebrani nasycili zmysły dzięki występom młodzieży działającej w Zespole Wokalnym „IMPRESJA” zrzeszonym przy MOKSiR Chrzanów oraz prezentacji ekskluzywnej bielizny firmy BALLERINA z Jaworzna.

• Patronat honorowy: Marszałek Małopolski – Pan Marek Sowa.

• Współorganizatorzy: Burmistrz Chrzanowa oraz Urząd Marszałkowski, MARR, PUP Chrzanów, Lokalna Grupa Działania, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.

• Sponsorzy: Bank Spółdzielczy Chrzanów, PKO BP, ING Bank Śląski, MARR, ARMZ i PZU.

NA FOTOREPORTAŻ Z GALI ZAPRASZMY NA NASZEGO FACEBOOKA