Porozmawiają o pieczy zastępczej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie organizuje konferencję "System opieki nad dzieckiem i rodziną w Powiecie Chrzanowskim - dziś i jutro" poświęconą tematyce pieczy zastępczej.

Porozmawiają o pieczy zastępczej

Fot. Anna Peszko

Konferencja odbędzie się 30 października w siedzibie Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.

- W pierwszej części spotkania przewidziane są prelekcje na temat diagnozy systemu opieki nad dzieckiem i rodziną w powiecie i problemów jakie go dotykają, zasobów jakimi dysponują służby pomocowe. Druga część spotkania przeznaczona została na panel dyskusyjny, którego celem jest wypracowanie wniosków do pracy z rodziną zagrożoną wykluczeniem społecznym - mówi Anna Peszko z PCPR.