Szkoła w Fabloku stawia na praktykę

Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie podpisało porozumienie o współpracy z dwoma zakładami pracy: Thermoplast sp.  z o.o. w Libiążu i chrzanowską firmą Zielona Planeta.

Szkoła w Fabloku stawia na praktykę

Fot. Starosta Adam Potocki i reprezentaci firmy Thermoplast: Piotr Dyba i Grzegorz Król

Umowy podpisali: starosta Adam Potocki, dyrektor PCE Mariusz Wacławek, reprezentaci spółki Thermoplast: Grzegorz Król i Piotr Dyba (absolwent szkoły w Fabloku) oraz Bogdan Bębenek, właściciel firmy Zielona Planeta.

Z libiąskim przedsiębiorstwem szkoła współpracuje od lat. Czerwcowe porozumienie ma wspólne działania przypieczętować.

Fot. Podpisanie porozumienia z Zieloną Planetą

Umowa z Zieloną Planetą zajmującą się  obsługą inwestycji w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii  jest natomiast dokumentem perspektywicznym, bo Powiatowe Centrum Edukacyjne we wrześniu uruchomi nowy kierunek: technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej.