Jak bawimy się na imprezach plenerowych - materiały filmowe

Za nami pierwsze dni miast. Początkiem czerwca świętowały Krzeszowice i Chrzanów. Jak bawili się mieszkańcy stolicy powiatu i co zaproponowali nasi sąsiedzi z Krzeszowic zobaczycie w  relacjach filmowych Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej i TV Powiat. Chrzanów postawił na gwiazdę polskiej sceny muzycznej - Budkę Suflera, a Krzeszowice na wyjątkową podróż w przeszłość.

Jak bawimy się na imprezach plenerowych - materiały filmowe

Fot. Majówka Hrabiny Zofii

Zobacz film o Majówce Hrabiny Zofii

Zobacz film o Dniach Chrzanowa

14 czerwca świętować będzie Alwernia, tydzień później Libiąż, a w ostatni weekend czerwca Trzebinia.