Dzień otwarty "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa".

W dniu 26 września 2015 roku przy ul. Mydlanej 31c w Chrzanowie Fundacja "Z uśmiechem przez życie" we współpracy z NZOZ "CENTRUM UŚMIECHU" oraz przy wsparciu  Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, organizuje Dzień otwarty "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa".

Dzień otwarty "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa".

W tym dniu zostaną przeprowadzone badania kontrolne stanu uzębienia osób zgłaszających się do gabinetu oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Szczególnie zachęcamy do przyjścia do gabinetu pacjentów z grupy wysokiego ryzyka:

- osoby palące,

- osoby nadużywające alkoholu,