Spotkanie Prezydenta z samorządowcami

W dniu 31.05.2016 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się  spotkanie z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Podczas uroczystości Prezydent wręczył odznaczenia państwowe przedstawicielom samorządu.

Spotkanie Prezydenta z samorządowcami

Powiatu Chrzanowski reprezentował na spotkaniu Pan Stanisław Dusza - Przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego.

Podczas spotkania Prezydent podziękował zebranym samorządowcom za pracę na rzecz lokalnej społeczności , ale także dla Polski, aby dalej mogła się rozwijać, także w regionach, w małych społecznościach.