Zadbają o zdrowie seniorów powiatu chrzanowskiego

Fundacja Ochrony Zdrowia i Dobrostanu Psychicznego Dzieło Umysłu zaprasza do udziału w projekcie Dobrostan aktywni i zdrowi seniorzy zintegrowani wokół Fundacji Dzieło Umysłu. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego.

Zadbają o zdrowie seniorów powiatu chrzanowskiego

Fot. źródło: http://sporttopestka.pl

Zakres działań obejmuje edukacyjne zajęcia wyjazdowe z miodową kuracją, wieczory z muzykoterapią i choreografią, spotkania integracyjne z biblioterapią, motywujące warsztaty tematyczne z psychodietetykiem, szkolenia medyczne połączone z konsultacjami i zajęcia rekreacyjne. Zajęcia odbywać się będą w CAFE MAGIA ul. B. Głowackiego 17 w Chrzanowie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 575 948 800.