Bezpłatne przejazdy dla uczestników Światowych Dni Młodzieży

Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie w dniach 20 lipca - 2 sierpnia wpowadza bezpłatne przejazdy dla uczestników Światowych Dni Młodzieży posiadających pakiet pielgrzyma (bez względu na jego rodzaj), legitymujących się identyfikatorem uczestnika ŚDM.

Bezpłatne przejazdy dla uczestników Światowych Dni Młodzieży

Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie informuje, że autobusy miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZK „KM” w okresie trwania Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, kursować będą według obowiązującego dotychczas rozkładu jazdy.

Należy pamiętać, że w okresie wakacji linie nr: 9, 10, 38, 42 oraz linia P,  kursują według rozkładu jak w dni robocze – wolne od nauki szkolnej.

Za pośrednictwem burmistrzów gmin członkowskich ZKKM: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż przekazano lokalnym organizatorom ŚDM symboliczne bezpłatne bilety.

Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie uruchamia dyżurny telefon w okresie od 25 lipca 2016r. do 31 lipca 2016r. w godzinach od 7.00 do 22.00.

Dostępne będą następujące nr telefonów:

1. 32 623 22 50
  2. 602 573 410