Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na szkolenia

Od sierpnia funkcjonują w urzędowych konkursach nowe wzory ofert oraz sprawozdań. Na szkoleniach Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych dowiecie się, na co szczególnie zwrócić uwagę przy wypełnianiu oferty oraz jej rozliczaniu.

Jak lepiej definiować rezultaty? Na jakich źródłach opierać się rozliczając wskaźniki? Jak poprawnie zdiagnozować i opisać ryzyka projektowe? Co zmieniło się w wycenie wkładu osobowego i rzeczowego? Co robić by bez lęku i stresu realizować i rozliczać projekty? – to tylko niektóre z zagadnień, które będą poruszane na szkoleniach.

Zapraszamy na szkolenia

14.11.16 – Starostwo Powiatowe, sala konferencyjna, I piętro, Słowackiego 20, Kraków 15.11.16 – Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Henryka Sienkiewicza 25, Urząd Gminy i Miasta Miechów 16.11.16 - OSP Skrzyszów 17.11.16 – Urząd Gminy Trzebinia, Piłsudskiego 14 21.11.16 – Dom Kultury, Łapanów 10 28.11.16 – Starostwo Powiatowe w Olkuszu, Mickiewicza 2 29.11.16 – Libiąskie Centrum Kultury, Górnicza 1, Libiąż 8.12.16 - Gminny Ośrodek Kultury, Krakowska 473, Lanckorona 12.12.16 – Centrum Obywatelskie, stadion Wisły im. Reymana, Kraków w godzinach 16:00-19:00 Zgłoszenia przyjmujemy na adres: martyna.niedospial@bis-krakow.pl z dopiskiem w tytule „nowy wzór” oraz podaniem miejsca, w którym odbywa się szkolenie, na które się Państwo zgłaszacie. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.