Nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli" czeka na zwycięzcę

Do 30 września można zgłaszać organizacje pozarządowe do XV edycji Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli" 2019.

Nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli" czeka na zwycięzcę

Dzięki nagrodzie „Kryształy Soli” możemy docenić  pracę organizacji i zaangażowanie. Nagroda pozwala również wzmocnić wizerunek organizacji w świadomości mieszkańców. W tegorocznej edycji konkursu oceniana była działalność organizacji w latach 2014 – 2018.

Każda organizacja, osoba fizyczna, osoba prawna, kościół, związek wyznaniowy czy organ administracji publicznej może zgłosić do nagrody organizację, która według nich zasługuje na tytuł najlepszej organizacji pozarządowej. W 2019 roku Kryształy Soli zostaną przyznane w kategoriach:

• Polityka Społeczna, Zdrowie oraz Działalność na Rzecz Osób Niepełnosprawnych
  • Kultura, Dziedzictwo Narodowe, Tożsamość Regionalna
  • Edukacja, Nauka, Społeczeństwo Obywatelskie
  • Sport, Turystyka, Środowisko, Ekologia
  • Gospodarka i Zrównoważony Rozwój
  • Najlepszy Projekt Społeczny

Nowością w konkursie jest nowa kategoria pn. Najlepszy Projekt Społeczny.  W tym roku pragniemy szczególnie docenić realizację najlepszych projektów społecznych, które wpłynęły pozytywnie na rozwój gospodarczy i społeczny oraz poprawę poziomu i jakości życia mieszkańców Małopolski, poprzez wprowadzenie nowej kategorii konkursu „Najlepszy Projekt Społeczny”.

Tegoroczną edycję konkursu „Kryształów Soli” wspierała po raz kolejny Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., która jest Fundatorem finansowej nagrody Grand Prix Kryształy Soli 2019 w wysokości 5 000 zł.

Informacje, w tym regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego znajdziecie na stronie www.malopolska.pl/ngo oraz pod nr tel. 12 61 60 121 i 12 61 60 982.