Autobus i dwa mikrobusy dla Warsztatów Terapii Zajęciowej

Dobra wiadomość dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Chrzanowa, Trzebini i Libiąża. Już niedługo w trzech placówkach pojawią się nowe pojazdy dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Autobus i dwa mikrobusy dla Warsztatów Terapii Zajęciowej

W chrzanowskim Starostwie podpisano umowy z kierownikami WTZ: Moniką Fik z Chrzanowa, Katarzyną Szarzyńską z Trzebini i Piotrem Świstakiem z Libiąża.

Do Chrzanowa trafi nowiutki, 17-osobowy autobus (dofinansowanie wynosi 209,5 tys. zł). A w Trzebini i Libiążu 9-osobowe mikrobusy (dofinansowanie po 80 tys. zł).

Projekty będą dofinansowane ze środków "Programu wyrównywania różnic między regionami III" - obszar D - (likwidacja barier transportowych) - PFRON.