Odwołane powiatowe imprezy

W związku z trwającą pandemią koronawirusa i jej skutkami, Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga podjął decyzję o odwołaniu zbliżających się imprez.

Imprezy planowane na najbliższe miesiące nie odbędą się w projektowanych terminach. Prawdopodobnie przełożony będzie Festiwal Osób Niepełnosprawnych „Domek Artystów Wszelakich” planowany na 27-29.05.2020 r.

Nie odbędą się w tym roku Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Alwerni planowane na 6.06. i 13.06.2020 r. oraz  Rajd Szlakiem Miejsc Papieskich zaplanowany na 24 maja 2020 r.