I Piknik Organizacji Pozarządowych w obiektywie TV POWIAT

I Piknik Organizacji Pozarządowych już za nami. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej TV Powiat.

logo niebieskie tło biały napis tv powiat 3 łuki biały żółty i czerwony nad literą i

W ubiegłą niedzielę Powiat Chrzanowski zorganizował największą imprezę z udziałem NGO's w okolicy!

Na pikniku pojawiło się ponad 30 organizacji, które zaprezentowały swoją ofertę. Były stoiska z rękodziełem i materiałami informacyjnymi.

Inicjatorem przedsięwzięcia była Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były konkursy, prezentacje organizacji, zawody, animacje dla dzieci, ciuchcia Chrzanolandii i wiele innych atrakcji.

Ogromną popularnością cieszyło się stoisko gotowania na żywo. A śląskie karminadle zaserwowane przez Magdę Nowaczewską - finalistkę V edycji Mastechef'a zachwyciło smakoszy.

Na scenie wystąpili lokalni artyści: solista z WTZ w Libiążu, Teatr Ludowy Tradycja, Chór Canticum Canticorum, Zespół Wokalny SENIOR SINGERS, Zespół taneczny Ali i Babki, Zespół dziecięco-młodzieżowy GAMA,  Gospel Alwernia. Uwieńczeniem imprezy były 2 wspaniałe koncerty zespołów EDER oraz SQBANI.

Wszystkim organizacjom, artystom, uczestnikom, a także wszystkim osobom zaangażowanym w organizację imprezy serdecznie dziękujemy.

Przeżyjmy to jeszcze raz ... zapraszamy na materiał TV POWIAT