Zapraszamy do udziału w kampanii pod hasłem: "Oszczedzaj wodę!"

Serdecznie zapraszamy w ramach Projektu zintegrowanego LIFE EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” (LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA /LIFE19 IPC /PL/ 000005) na kampanie pod hasłem „Oszczędzaj wodę!".

Kampania organizowana jest przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.

Spotkanie odbędzie się w Płazie 20.08.2022 r. koło nowego Kościoła od godziny 15:00 – 18:00. Każdy, kto weźmie udział w krótkim wykładzie (prelekcji) nt. oszczędzania wody, zabierze ze sobą ulotkę informacyjną, przyniesie zakrętki z zużytych plastikowych butelek, otrzyma szklany bidon.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy!