Małgorzata Bigaj przechodzi na emeryturę

Starosta Andrzej Uryga i Wicestarosta Bartłomiej Gębala uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Małgorzatę Bigaj, Dyrektorkę Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, dziękując za wieloletnią, owocną współpracę.

Dwóch mężczyzn wręcza kwiaty i dyplom kobiecie w niebieskiej sukience
Małgorzata Bigaj kierowała PCKU od początku powstania placówki, czyli od 2007 roku. Stworzyła je od podstaw, rozwijając działalność tak, aby dziś mogli kształcić się w nim słuchacze szkoły policealnej i kwalifikacyjnych kursów zawodowych w wielu atrakcyjnych zawodach i kwalifikacjach.
Bardzo dobra menadżerka, świetna nauczycielka (jako jedna z pierwszych podjęła wyzwanie nauki modułowej i kształcenia na odległość), otwarta na wszelkie inicjatywy (szczególnie związane z doskonaleniem kształcenia zawodowego).