Stowarzyszenie Muzyków Canticum Canticorum zaprasza na wspólne kolędowanie

Koncert, żywa szopka i poczęstunek przy ognisku to główne punkty Powiatowego Kolędowania przy Górniczej Szopce pod patronatem Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi i Burmistrza Libiąża Jacka Latko, które odbędzie się w Święto Trzech Króli w Libiążu.

Inscenizacja szopki bożonarodzeniowej
Zapraszamy 6 stycznia na teren przy Kościele św. Barbary w Libiążu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Muzyków Canticum Canticorum. Powiat Chrzanowski wsparł wydarzenie finansowo.
W programie zaplanowano także pokaz sztucznych ogni. Uwaga! Będą to fajerwerki bezhukowe