Grając w siatkówkę, zagrali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

28 stycznia w Chrzanowie rozegrano mecz siatkówki w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zawodnicy w czerwonych koszulkach i w niebieskich

Fot. Mecz rozegrano w hali sportowej I LO w Chrzanowie

Powiat Chrzanowski od lat aktywnie uczestniczy w WOŚP poprzez wsparcie finansowe, materiały promocyjne przekazywane na licytację oraz drobne upominki dla wolontariuszy. Mecz siatkówki o puchar Starosty Chrzanowski był jednym z powiatowych akcentów. W rywalizujących drużynach zagrali radni powiatowi, radni gminni, pracownicy Szpitala Powiatowego w Chrzanowe oraz sympatycy siatkówki.

Przed meczem każdy zawodnik zasilił puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po niezwykle emocjonujących trzech setach z wynikiem 3:0, wygrała drużyna czerwonych, której kapitanem był inicjator wydarzenia - Radny Powiatowy Paweł Rejdych. Kapitanem niebieskich był Artur Baranowski, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Czy wiesz, że...
Tegoroczny finał WOŚP dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.