Aktualności

Plakat z herbem powiatu chrzanowskiego oraz ze zdjęciem aparatu fotograficznego

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym!

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Piękno Ziemi Chrzanowskiej”promującym walory przyrodnicze i historyczne Powiatu Chrzanowskiego. Będą NAGRODY! 
15 kwietnia 2021
więcej >

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO KLUBU SPORTOWEGO AKADEMIA BOKSERSKA LIBIĄŻ

Klub Sportowy Akademia Bokserska Libiąż z siedzibą przy ulicy Barlickiego 18, 32-501 Pogorzyce złożył ofertę na realizację zadania publicznego pn. V Międzynarodowy Memoriał im. Ryszarda Jarnota w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (ze zm.) zwanej w dalszej częś...
13 maja 2021
więcej >

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO GÓRNIK LIBIĄŻ

Uczniowski Klub Sportowy „Górnik” Libiąż z siedzibą przy ulicy Piłsudskiego 10, 32-590 Libiąż  złożył ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Futboliada 2021” w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (ze zm.) zwanej w dalszej części ustawą (tryb ma...
13 maja 2021
więcej >
Lis

Trwa akcja szczepienia lisów

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, iż z przyczyn niezależnych uległ zmianie termin akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Zostanie ona przeprowadzona w dniach 13-21 maja. 
13 maja 2021
więcej >

Uwaga!

Złożenie wniosku paszportowego oraz odbiór paszportu możliwe będą wyłącznie po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu wizyty!  
13 maja 2021
więcej >

Pierwsze osoby zaszczepione w chrzanowskim Punkcie Szczepień Powszechnych

13 maja Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, Poseł Krzysztof Kozik, Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga, Burmistrzowie Chrzanowa, Libiąża i Alwerni oraz Wójt Babic uroczyście otworzyli Punkt Szczepień Powszechnych w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Dziś zaszczepionych zostanie w nim 360 osób. 
13 maja 2021
więcej >
Na zdjęciu stoi pięć osób, jedna trzyma w rękach promesę

Kolejne laptopy dla chrzanowskich licealistów

Województwo Małopolskie przekazało blisko 45 tysięcy złotych na zakup laptopów dla chrzanowskich licealistów.  
12 maja 2021
więcej >
Ulotka z rysunkiem rowerzysty

Można się zgłaszać do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

Rozpoczął się kolejny nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim. 
12 maja 2021
więcej >
Czerwona róża

Życzenia

12 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Z tej okazji pragniemy podziękować Pielęgniarkom i Położnym za ofiarną pracę w odpowiedzialnej służbie. Życzymy Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej oraz szczęścia i zadowolenia w życiu osobistym. 
12 maja 2021
więcej >
Stanowisko oddzielone parawanami po dwóch stronach

W Chrzanowie rusza Punkt Szczepień Powszechnych (PSP)

Od 13 maja przy ul. Sokoła 24 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie mieszkańcy Powiatu Chrzanowskiego będą mogli się zaszczepić przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Przewidywanych jest 600 szczepień dziennie.
11 maja 2021
więcej >
Chłopiec w białej koszuli stoi obok trzech dziewcząt. Wszyscy są w maseczkach. Za nimi budynek szkoły.

4 maja rozpoczęły się matury. Wiemy, ilu uczniów przystąpiło do dwóch pierwszych egzaminów

672 uczniów przystąpiło do tegorocznego egzaminu dojrzałości z języka polskiego, a 741 z matematyki. Maturę pisemną z tych dwóch przedmiotów zdawali kolejno 4 i 5 maja. 6 maja maturzyści zmierzyli się z językiem angielskim na poziomie podstawowym. 
6 maja 2021
więcej >
Mężczyźni  w mundurach strażackich stoją w ławach kościelnych

4 maja obchodzimy Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim Strażakom składamy serdeczne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia, zdrowia i mienia. Dziękujemy za trud, bohaterstwo i ofiarność. Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i niewyczerpanej siły. 
4 maja 2021
więcej >

Specjalność strażacko-pożarnicza w libiąskim zespole szkół

Powiat Chrzanowski, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie i Zespół Szkół w Libiążu podpisały dziś porozumienie o współpracy. 
30 kwietnia 2021
więcej >

Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej SA w Chrzanowie realizuje projekt dla osób zwolnionych z pracy

Zwolnili Cię z pracy? Jesteś na wypowiedzeniu z winy pracodawcy? Przyjdź i skorzystaj z płatnego kursu lub stażu! Jesteś zainteresowany otrzymaniem dotacji na otwarcie firmy? Zadzwoń! 32 645 19 68!
30 kwietnia 2021
więcej >

Nieodpłatna pomoc prawna - informacje

Publikujemy listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego, którą zgodnie z art. 8a ust. 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 2232z późn. zm.) sporządza i aktualizuje Star...
28 kwietnia 2021
więcej >
Mężczyźni stoją przed budynkiem szpitala i podają sobie ręce

Szpital Powiatowy w Chrzanowie rozbuduje instalację tlenową

Szpital Powiatowy w Chrzanowie jako pierwszy złożył wniosek do Wojewody Małopolskiego o pozytywną rekomendację w zakresie pozyskania środków z Ministerstwa Zdrowia na rozbudowę instalacji tlenowej, a dokładniej – dozbrojenie gniazd tlenowych w tej lecznicy. 27 kwietnia podczas briefingu prasowego przed chrzanowskim szpitalem wojewoda...
28 kwietnia 2021
więcej >

Ogłoszenie

W dniu dzisiejszym ogłoszono postępowanie na zadanie: Utworzenie dla jednostki ewidencyjnej powiatu chrzanowskiego Chrzanów- miasto bazy danych geodezyjnych ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) i bazy danych obiektów topograficznych BDOT 500. https://www.powiat-chrzanowski.pl/aktualnosci/2021-04-20-ogloszenie.html
27 kwietnia 2021
więcej >

Konkurs o przyznanie Nagrody Starosty Chrzanowskiego „Optimo modo”

Zarząd Powiatu w Chrzanowie ogłasza Konkurs o przyznanie Nagrody Starosty Chrzanowskiego „Optimo modo” – dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej, prowadzącej działalność na terenie powiatu chrzanowskiego.  
27 kwietnia 2021
więcej >
logo białe tło napis: outplacement  adapter zawodowy małopolska

PROJEKT OUTPLACEMENTOWY „ADAPTER ZAWODOWY dla mieszkańców woj. małopolskiego”.

Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o.realizuje na terenie całego województwa małopolskiego PROJEKT OUTPLACEMENTOWY: „ADAPTER ZAWODOWY dla mieszkańców woj. małopolskiego”.
26 kwietnia 2021
więcej >

Wojciech Heitzman odchodzi na emeryturę

Na emeryturę odchodzi lek. med. Wojciech Heitzman - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chrzanowie, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chrzanowie. Chrzanowskim sanepidem kierował 20 lat. - To bardzo ciężka, wytężona praca i stykanie się z wieloma problemami. Ostatni rok był straszny z uwagi na pandemię –...
23 kwietnia 2021
więcej >