Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności

ZAWIADOMIENIE

IV Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego VII kadencji odbędzie się 15 lipca 2024 r. /poniedziałek / o godz. 10.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, przy ul. Partyzantów 2 /II piętro, sala nr 219/.
11 lipca 2024
więcej >
Dziewczyna wchodzi do budynku szkoły

Są wyniki matur

Liczba zdających maturę w szkołach prowadzonych przez Powiat Chrzanowski wyniosła 583 uczniów, z czego egzamin zdało 490 osób (84 proc. wszystkich zdających).
10 lipca 2024
więcej >
logo tv powiat

Zapraszamy na relację TV Powiat z XVIII Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP Powiatu Chrzanowskiego.

29 czerwca, 16 drużyn OSP z Powiatu Chrzanowskiego wzięło udział w XVIII Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych.
3 lipca 2024
więcej >
Niebieskie tło, w środku litera i

Komunikat w sprawie prac konserwacyjnych Systemu Ewid2007

Informujemy, iż prace konserwacyjne Systemu Ewid2007 w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Chrzanowie zakończyły się.
1 lipca 2024
więcej >
logo TV Powiat , niebieskie tło biały napis tv powiat, biały żółty i czerwony łuk nad literą i

Zapraszamy na materiał TV Powiat z Bike Atelier MTB MARATON

16 czerwca w Babicach odbył się, już po raz trzeci na ziemi chrzanowskiej Bike Atelier MTB MARATON gromadząc na starcie ponad 600 rowerzystów. Gospodarzami tegorocznej edycji byli: Powiat Chrzanowski i Gminy: Babice, Chrzanów i Trzebinia.
26 czerwca 2024
więcej >

Zmiana godzin NPO w Libiążu od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 rok

w dniach  5,12,19,26 lipca oraz 2,9,16,23,30 sierpnia Punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego mieszczący się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Libiążu przy ul. Górniczej 11 będzie czynny w godzinach od 9:00 do 13:00.Pozostałe dni i godziny dyżurów nie ulegają zmianie.
24 czerwca 2024
więcej >
Cztery osoby stoją, pozują do zdjęcia

Podpisano umowę z wykonawcą na prace budowlane w ramach dużego projektu w szpitalu

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Chrzanowie podpisała umowę z wykonawcą Spółdzielnią Rzemieślniczą Budmet z Krakowa na prace budowlane w ramach projektu „Modernizacja części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego z Zakładem Diagnostyki Laboratoryjnej i Zakładem Diagnostyki Obrazowej wraz ze sprzętem medycznym”, na który lecznica otrz...
21 czerwca 2024
więcej >
Akrobatki na podium, w rękach dyplomy

Złoto i brąz naszych akrobatek w Mistrzostwach Polski!

W dniach 14-16 czerwca w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej. W imprezie świetnie wypadły zawodniczki Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie: Lena Podczaszy oraz Daria Banaś-Mikołajek. Podopieczne Angeliki Majcherek i Marka Starczyńskiego zdobyły złoty medal w skokach...
18 czerwca 2024
więcej >
Sportsmenka podczas zawodów

Uczennica libiąskiego zespołu szkół medalistką Mistrzostw Europy!

W dniach od 13 do 16 czerwca w Folgarii we Włoszech odbyły się Mistrzostwa Europy w Biegach Przeszkodowych (OCR European Championships), w których Anna Garlacz zdobyła srebrny medal w biegu na 3 km w kategorii 16-17 lat i stanęła na podium wraz z dwoma Holenderkami. Następnego dnia wywalczyła złoty medal w rywalizacji OCR100 kategorii...
18 czerwca 2024
więcej >
Statuetki

Kryształy Soli i Amicus Hominum

To ustanowiona w 2005 roku nagroda dla najlepszych organizacji pozarządowych w Małopolsce. Jej głównym celem jest wzmacnianie wizerunku trzeciego sektora, promocja działań najlepszych organizacji, popularyzacja „dobrych praktyk” oraz upowszechnianie najlepszych pomysłów.
18 czerwca 2024
więcej >

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Płazie ma 70 lat - film

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej im. Adama Starzeńskiego w Płazie to wyjątkowa placówka, gdzie pracują osoby zaangażowane z otwartym sercem. Dziś świętowała swoje 70. urodziny. Film.
14 czerwca 2024
więcej >

III Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego

III Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego VII kadencji odbędzie się w dniu 25 czerwca 2024 r. /wtorek / o godz. 9.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, przy ul. Partyzantów 2 /II piętro, sala nr 219/.
13 czerwca 2024
więcej >
Koncert, pod sceną publiczność

Organizacje pozarządowe zaprezentowały się w Trzebini - film

9 czerwca Powiat Chrzanowski i Gmina Trzebinia zorganizowały III Piknik Organizacji Pozarządowych, by przybliżyć mieszkańcom działalność trzeciego sektora. Inicjatorem spotkania była Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie. Na placu przy ulicy Ochronkoweji swoją ofertę zaprezentowało ponad 30 stowarzyszeń i f...
10 czerwca 2024
więcej >
Plakat, rowerzystka w kasku i okularach słonecznych

Bike atelier MTB Maraton w powiecie chrzanowskim!

Bike Atelier MTB Maraton po raz trzeci w powiecie chrzanowskim 16 czerwca. Trasa: Babice/Chrzanów/Trzebinia.
7 czerwca 2024
więcej >
Plakat, różowe tło, domek, nutki, balony

W czerwcu kolejny Domek Artystów Wszelakich

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Płazie ma 70 lat! Uroczystość jubileuszowa odbędzie się w ramach XVII Festiwalu Osób Niepełnosprawnych "Domek Artystów Wszelakich" w dniach 12-14 czerwca. Trzydniowy festiwal to wielkie, artystyczne święto mieszkańców Powiatowego Domu Pomocy Społecznej. 
7 czerwca 2024
więcej >

Zapoznaj się z Raportem o Powiecie Chrzanowskim za 2023 rok

W dokumencie znajdują się m.in. informacje na temat działalności Zarządu Powiatu, programów i strategii oraz uchwał Rady.  
3 czerwca 2024
więcej >

Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż ma 15 lat - film

Z tej okazji w niedzielę zorganizowano piknik dla zawodników, rodziców i sympatyków klubu. Impreza odbyła się 2 czerwca, więc przy okazji stała się świętem dzieci. ZOBACZ FILM.
2 czerwca 2024
więcej >

Rozbudowa i przebudowa dróg przy Orlenie

Infrastruktura drogowa w gminach Chrzanów i Trzebinia w rejonie ORLEN Południe zostanie przebudowana i rozbudowana. Umowa z wykonawcą - STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. z Wrocławia została podpisana.
28 maja 2024
więcej >
Trzech strażaków niosą sztandar straży, dookoła zastępy strażaków w stokach galowych, zdjęcie w pomieszczeniu jasna szara podłoga, jasne ściany przeszklona okna

Powiatowy Dzień Strażaka

24 maja w Małopolskim Muzeum Pożarnictwa w Alwerni odbył się Powiatowy Dzień Strażaka. W uroczystości uczestniczyli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, delegacje jednostek OSP z terenu Powiatu Chrzanowskiego wraz z pocztami sztandarowymi oraz zaproszeni goście.
27 maja 2024
więcej >