Aktualności - wrzesień 2005

V Powiatowy Festyn z Mundurem

Kazimierz Boroń, Starosta Chrzanowski oraz podinsp. Marek Gorzkowski, Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie zapraszają na V Powiatowy Festyn z Mundurem, który odbędzie się w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym "Kąty" w Chrzanowie.
Święto Policji

23 licpa 2005 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chrzanowie odbyly sie uroczystości związane ze Świętem Policji, podczas których miało miejsce uroczyste wręcznie Decyzji o oddaniu w trwały zarząd budynku przy ul. Jordana 7 na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie oraz Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie.
Wojewódzkie obchody Święta Policji

30 lipca 2005 r. na Rynku w Krakowie odbędą się uroczystości związane z wojewódzkimi obchodami Święta Policji zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz Referatu Informacji Publicznej, Informatyki i Promocji Urzędu Miejskiego w Chrzanowie...
10 września 2005

II Ogólnopolski Turniej Rycerski i Łuczniczy Rycerstwa XIII wiecznego na Zamku w Lipowcu (gmina Babice) to impreza dla wszystkich, których fascynuje średniowiecze. I Turniej Rycerski przyciągnął rzesze turystów i wiele bractw rycerskich z całej Polski.
UWAGA!

Jest już ustalony termin naboru wniosków o przyznanie stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego.