Aktualności - luty 2013

Albertiana już po raz trzynasty

Pantomima, teatr i piosenka dominowały podczas tegorocznej odsłony Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie Albertiana 2013.
1 lutego 2013
BEZPŁATNE PORADY OBYWATELSKIE W CHRZANOWIE

Zapraszamy mieszkańców powiatu chrzanowskiego, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują fachowego wsparcia i pomocy w rozwiązywaniu swoich problemów do korzystania z bezpłatnych porad obywatelskich.
4 lutego 2013
Grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Do tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy włączyli się po raz pierwszy uczniowie II Liceum Ogólnokształcacego  im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie.
4 lutego 2013
Niestandardowa lekcja WOS w II LO w Chrzanowie

Uczniowie II LO w Chrzanowie uczestniczyli w zajęciach poprowadzonych przez Starostę Chrzanowskiego Adama Potockiego. Lekcja z WOS - u dotyczyła samorządu terytorialnego.
6 lutego 2013
Chrzanów będzie miał lodowisko

Burmistrz Chrzanowa i Starosta Chrzanowski budują lodowisko. Już w przyszłym roku mieszkańcy powiatu będą mogli szusować na lodzie.
11 lutego 2013
II ODCZYTY MŁODYCH NAUKOWCÓW

21 lutego 2013 r. o godz. 16.30 w Bibliotece Miejskiej w Trzebini ul. Narutowicza 10, odbędą się II Odczyty Młodych Naukowców. Będzie to uroczysta prezentacja prac dyplomowych studentów Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci.
14 lutego 2013
OGŁOSZENIE

Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu z siedzibą przy ulicy Niecałej 10 w Chrzanowie, złożyło ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-18" w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (z późn. zm.) zw...
14 lutego 2013
Lekcja z Edukacji dla Bezpieczeństwa w Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego

Uczniowie PSLO w Trzebini wzięli udział w zajęciach z Edukacji dla Bezpieczeństwa które odbyły się w Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie.
18 lutego 2013
III Amatorskie Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego  w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

III Amatorskie Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Przestawiamy klasyfikację zawodników bioracych udział w  III Mistrzostwach Powiatu Chrzanowskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
18 lutego 2013
Konferencja podsumowująca projekt z POKL- u

W dniu 15 lutego br. na sali audiowizualnej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbyła się konferencja pt. „Podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej kluczem do podnoszenia jakości usług publicznych, poprzez wykorzystanie dobrych praktyk w funkcjonowaniu rozwiązań ICT w administracji samorządowej".
20 lutego 2013