Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - wrzesień 2023

4 września rozpoczął się rok szkolny

Wicestarosta Bartłomiej Gębala uczestniczył w uroczystościach związanych z rozpoczęciem roku szkolnego.
4 września 2023
więcej >
Mężczyzna w garniturze przemawia do mikrofonu. Za nim poczet sztandarowy

Nowy Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini

Arkadiusz Surowiec to nowy Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini. Wcześniej placówką kierował Piotr Brzózka.
4 września 2023
więcej >

Stopnie alarmowe BRAVO i CHARLIE - CRP nadal obowiązują

Od 1 września do 30 listopada do godz. 23.59 obowiązują zarządzenia w sprawie wprowadzenia następujących stopni alarmowych:
5 września 2023
więcej >

Informacja

Po przerwie wakacyjnej od 1 września punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Górniczej 11 w Libiążu będzie czyny w poniedziałki, środy i piątki w godz. 14-18.00, a we wtorki i czwartki w godz.9-13. Zapraszamy. 
6 września 2023
więcej >
Starszy człowiek pracujący przed komputerem

Spotkanie online dla osób 60 +

Zapraszamy do udziału w projekcie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce pt. Klub europejskich pasjonatów: spotkania online dla seniorów. Jest to seria 10 interaktywnych warsztatów online poświęconych tematyce europejskiej.
6 września 2023
więcej >

Małopolska - cel podróży

Projekt „Małopolska - cel podróży" realizowany jest przez Małopolską Organizację Turystyczną przy współpracy z Województwem Małopolskim i Miastem Kraków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
6 września 2023
więcej >
Plakat informacyjny

7 września spotkanie z ekodoradcami dla biznesu

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z ekodoradcami dla biznesu, które będzie stanowiło platformę do zaprezentowania najnowszych środowiskowych zmian prawnych, rozwiązań uwzględniających odnawialne źródła energii w działalności gospodarczej oraz poruszenia innych tematów, którymi zainteresowany jest biznes. Spotkanie 7 września o...
6 września 2023
więcej >
Kobiety i mężczyźni pozują do zdjęcia

Społeczni liderzy spotkali się w Wygiełzowie

Podczas XII Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Chrzanowskiego podziękowaliśmy organizacjom pozarządowym za codzienną pracę na rzecz społeczności lokalnej.
11 września 2023
więcej >

Trenuj z wojskiem

Szkolenie 23 września realizuje 6 batalion logistyczny na terenie garnizonu Kraków.  
11 września 2023
więcej >
Dom w górach

Projekt Centrum Integracji, Edukacji i Rehabilitacji PCK w Mszanie Dolnej

Położony w Beskidzie Wyspowym Ośrodek PCK od lutego 2023 roku przekształcony został w Centrum Integracji, Edukacji i Rehabilitacji PCK dla Uchodźców. Celem realizowanego przez MOO PCK projektu jest zwiększenie samodzielności i poprawa zatrudnienia cudzoziemców z Ukrainy,  a także ich funkcjonowania w lokalnych środowiskach  poprzez...
11 września 2023
więcej >
Plakat z flagą Polski i kliszą filmową

Zaśpiewaj i Ty dla Niepodległej

Małopolski Urząd Wojewódzki zaprasza małopolską młodzież do wzięcia udziału w szóstej edycji konkursu „ZAŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ”. W tym roku odbywa się ona pod hasłem „Filmowa piosenka o Polsce pamięta”.  
11 września 2023
więcej >
Dwóch mężćzyzn trzyma czerwoną paterę

Kolejna nagroda dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Podczas wrześniowego IV Kongresu Made in Poland w Berlinie Szpital Powiatowy w Chrzanowie otrzymał nagrodę jako najlepsza i najnowocześniejsza lecznica w Małopolsce Zachodniej.
13 września 2023
więcej >

Ogłoszenie

Starosta Chrzanowski informuje o możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych działającej w Powiecie Chrzanowskim.
15 września 2023
więcej >

Informacja

Zarząd Powiatu w Chrzanowie na posiedzeniu w dniu 14 września 2023 roku po zapoznaniu się z ofertami na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Szpitala Powiatowego w Chrzanowie za rok 2023 oraz za rok 2024 dokonał wyboru oferty FEHU Global Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.  
15 września 2023
więcej >

Spotkanie lokalnych liderów w obiektywie TV Powiat

Materiał filmowy z Powiatowego Forum Organizacji Pozarząowych Film. 
15 września 2023
więcej >

Jesienna akcja szczepień lisów przeciwko wściekliźnie - komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach od 23 września do 3 października 2023 roku zostanie przeprowadzona jesienna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Szczepienie lisów obejmie obszar całego województwa małopolskiego. Szczepionka zrzucana będzie z samolotów oraz wykł...
18 września 2023
więcej >
Plakat z dzieckiem superbohaterem

Szkolenie dla rodziców i nauczycieli

Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku” w Chrzanowie zaprasza nauczycieli, edukatorów, rodziców, i wszystkich zainteresowanych edukacją dzieci na bezpłatne szkolenie „Rozwijamy połączenia neuronowe i pamięć dzieci”, które odbędzie się 4 października w godz. 10.00–12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie, ul. W.Bron...
21 września 2023
więcej >

Pracownia kompetencji cyfrowych

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie wygrało mobilną pracownię komputerową, składającą się z 16 laptopów i interaktywnego monitora.
21 września 2023
więcej >

Konsultacje projektu „Programu Współpracy Powiatu Chrzanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024”.

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w konsultacjach projektu „Programu Współpracy Powiatu Chrzanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku pu...
22 września 2023
więcej >
Las

Informacja Inspekcji Sanitarnej

29 września w gminach Alwernia i Babice będzie prowadzone ręczne wyłożenie szczepionki przeciwko wściekliźnie - informuje Powiatowy Lekarz Weterynarii w Chrzanowie. 
26 września 2023
więcej >
Makieta gazety ze zdjęciem dwóch mężczyzn trzymających pamiąkową paterę

Chrzanowska lecznica najlepsza w Małopolsce Zachodniej

O Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie mówi się, że jest najlepszy w Małopolsce Zachodniej i wyróżniający się w kraju, o czym świadczą liczne nagrody. Piszemy o tym w Informatorze Powiatu Chrzanowskiego w najnowszym wydaniu Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej "Przełom".
29 września 2023
więcej >
Zamglona okolica
29 września 2023
więcej >