Aktualności - listopad 2007

Pomysł na dyżur doradczy zdaje egzamin

Pierwsze osoby skorzystały już bezpłatnych konsultacji dot. wniosków unijnych, jakie odbyły się 29 października w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie z inicjatywy Wydziału Promocji i Funduszy Pozabudżetowych.
2 listopada 2007
„Zero tolerancji dla przemocy w szkole”

Dzięki dofinansowaniu Wojewody Małopolskiego od października b.r. w dwóch szkołach w powiecie Chrzanowskim działają punkty konsultacyjne w ramach rządowego programu „Zero tolerancji dla przemocy w szkole”.
6 listopada 2007
Informacja dla przedsiębiorców

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa do udziału w Seminarium na temat Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz oferty usług ośrodków KSU w regionie połączonego z Promocją Najlepszych Praktyk w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wsparcie Konkurencyjności Przedsięb...
6 listopada 2007
Zmiany w Powiatowej Społecznej Radzie do Spraw Osób Niepełnosprawnych

W dniu 6 listopada 2007r. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyło się uroczyste posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych.
8 listopada 2007
Obejrzyj interaktywne panoramy powiatowych plenerów

Jako pierwszy urząd w powiecie dajemy Państwu możliwość wirtualnej wycieczki po najciekawszych miejscach ziemi chrzanowskiej.
9 listopada 2007
IV Powiatowy Dzień Seniora

W dniu 14 listopada 2007 r. na sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie odbyły się uroczystości z okazji IV Powiatowego Dnia Seniora.
15 listopada 2007
Metamorfoza multimedialna

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini jest kolejną placówką edukacyjną w powiecie chrzanowskim, która uzyskała dofinansowanie projektu z funduszy europejskich.
21 listopada 2007
Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z usług Punktu Konsultacyjnego

W dniu 29 listopada 2007 roku w godzinach 12.00 – 16.00 w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie (ul. Partyzantów 2, pokój 304) odbędą się bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców.
21 listopada 2007
Radni dzieciom

Radni Rady Powiatu Chrzanowskiego przekazali składkę na Rodzinny Dom Dziecka w Libiążu.
28 listopada 2007
Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Wicestarosta Adam Potocki uczestniczyli  w uroczystym Dniu Pracownika Socjalnego.
Nagrody dla najlepszych uczniów

Podczas XIII Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Wicestarosta Adam Potocki wręczyli nagrody dla wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego

Pamiętaj o 30 kwietnia i przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).