Aktualności - styczeń 2010

Uczennice na medal

Podczas grudniowej sesji Starosta wręczył nagrody najlepszym uczennicom. Rodzicom przekazał listy gratulacyjne. Wartość nagrody wyniosła 750 zł. Nagrody są uhonorowaniem pracowitości, uzdolnień i umiejętności. Dotyczą osiągnięć w poprzednim roku szkolnym.
4 stycznia 2010
"HERODY 2010"

Miejski Ośrodek kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ma przyjemność zaprosić Państwa 17 stycznia 2010r. na unikalne w skali światowej występy HERODÓW, DRABÓW, SZCZODROKÓW, PASTERZY, TRZECH KRÓLI, KOLĘDNIKÓW Z KONIKIEM, Z KOZĄ, Z TURONIEM, Z SZOPKĄ, Z RAJEM, Z GWIAZDĄ
6 stycznia 2010
Statuetki dla Chóru „Echo" i Zdzisława Muchy

Kolejny raz Zarząd Powiatu przyzna wybitnym lokalnym twórcom Nagrodę Artystyczną Powiatu Chrzanowskiego. 27 stycznia statuetki otrzymają: trębacz Zdzisław Mucha z Chrzanowa i trzebiński Chór Mieszany „Echo".
6 stycznia 2010
Wydamy 85 milionów

Radni uchwalili budżet Powiatu na 2010 rok. Budowana będzie sala gimnastyczna przy ZSECh w Trzebini, hala przy I LO w Chrzanowie i Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny nieopodal szpitala, a kolejne drogi powiatowe zostaną poddane gruntownej przebudowie. Na wydatki przeznaczono blisko 85 mln zł.
7 stycznia 2010
Kamera już działa

Od 13 stycznia 2010r. wszyscy odwiedzający stronę internetową www.powiat-chrzanowski.pl mogą zobaczyć obraz z sali operacyjnej Wydziału Komunikacji i Paszportów Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.
13 stycznia 2010
Nie tylko dla turystów

Trwa remont pomieszczeń Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Domu Ludowym w Wygiełzowie. Prace zakończą się w marcu lub początkiem kwietnia. Jednocześnie powiatowi urzędnicy przygotowują stronę internetową będącą bazą informacyjną dla przyjezdnych i miejscowych.
14 stycznia 2010
Piszcie wspomnienia

Wszystkich absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących dla Dorosłych w Chrzanowie dyrekcja zaprasza na II jubileuszowy zjazd z okazji 60-lecia placówki.
14 stycznia 2010
Ten sprzęt wykryje sepsę

Szpital Powiatowy w Chrzanowie otrzymał wartą 250 tys. zł specjalistyczną aparaturę do wczesnej identyfikacji sepsy i zakażeń bakteriologicznych. Sprzęt ufundowały samorządy oraz Południowy Koncern Węglowy, który podarował jedno urządzenie za 80 tys. zł.
15 stycznia 2010
Zapraszamy na „Zimę z MOKSiR„

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie rozpoczął akcję „Zima z MOKSiR„. Skorzystac z niej mogą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W ramach akcji organizatorzy proponują m.in.: kino zimowe za 2,00 zł, zajęcia sportowo-rekreacjne, edukacyjne oraz wycieczki autokarowe.
18 stycznia 2010
Nabór wniosków w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami" Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Zapraszamy do składania wniosków w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami II" PFRON w ramach obszarów B, D, E i F. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie uchwały nr 455/2009 Zarządu PFRON z dnia 17 grudnia 2009 roku uruchomił kolejną edycję Programu Wyrównywania Różnic Między Regio...
20 stycznia 2010
Jasełka na motywach „Opowieści wigilijnej"

Jak co roku aktorzy domu Pomocy Społecznej w Płazie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w Jasełkach. Tegoroczne Jasełka, które odbyły się 14 stycznia były inscenizacją słynnego dzieła Karola Dickensa „Opowieść wigilijna".
21 stycznia 2010