Aktualności - czerwiec 2008

Będą lepiej pisać wnioski

Uczestnicy bezpłatnych szkoleń, które odbyły się w dniach 29-30 maja oraz 2 czerwca w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie nabyli praktyczne umiejętności, które pozwolą im skuteczniej sięgać po środki finansowe z Programu Operacyjnego „Kapitał Ludzki”.
2 czerwca 2008
"DPS - owska majówka"

30 maja Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak uczestniczył w majówce, która odbyła się na terenie Domu Pomocy Społecznej w Płazie.
2 czerwca 2008
Paszport możesz już odebrać  w Starostwie

Paszport możesz już odebrać w Starostwie

5 czerwca o godzinie 13 Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak oficjalnie otwarł punkt paszportowy, w którym można nie tylko złożyć wniosek o paszport, ale i odebrać go bez konieczności wyjazdu do Krakowa.
6 czerwca 2008
Grand Prix Polski w siatkówce plażowej już za nami

Doskonałą promocją dla nowo wybudowanego boiska wielofunkcyjnego przy II LO w Chrzanowie stały się zmagania najlepszych siatkarek w kraju w coraz popularniejszej dyscyplinie w naszym kraju czyli siatkówce plażowej.
6 czerwca 2008
Zapraszamy na Święto Chleba

W dniach 14 – 15 czerwca na placu Wolnica w Krakowie odbędzie się Święto Chleba, organizowane w ramach IV Małopolskiego Festiwalu Smaku.
10 czerwca 2008
III Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej już za nami

21 czerwca Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Wicestaorosta Adam Potocki uczestniczyli w III Targach Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej, które tym razem odbyły się w Oświęcimiu.
23 czerwca 2008
Ruszają wakacje z PMOS-em

W trakcie tegorocznych wakacji Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przygotował ciekawą ofertę dla tych, którzy pozostają w domach a chcą aktywnie spędzić letni czas.
23 czerwca 2008
Galeria „Drzewiej” czeka na gości

Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak gościł na uroczystym otwarciu galerii sztuki ludowej „Drzewiej” prowadzonej przez Zofię i Edwarda Góreckich, które odbyło się w piątek 20 czerwca.
26 czerwca 2008
Już wkrótce pojawią się monety powiatu chrzanowskiego

Powiat chrzanowski we współpracy z firmą MKM Hobby s.c. z okazji X-lecia istnienia Powiatu Chrzanowskiego (1998 – 2008) prowadzi akcję pod nazwą „Pieniądz lokalny”.
27 czerwca 2008