Aktualności - lipiec 2007

Pieśni ludowe i ballady Małopolski

29 czerwca o godzinie 17.00 w Domu Kultury „Sokół” w Trzebini odbyła się promocja śpiewnika „Pieśni ludowe i ballady Małopolski”.
2 lipca 2007
Popularne solary ogrzewają Dom Pomocy Społecznej w Płazie

We wtorek 3 lipca Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak wraz z Radnymi Powiatowymi przeciął uroczyście wstęgę podczas otwarcia nowej ekologicznej inwestycji w DPS w Płazie.
4 lipca 2007
Znowu w górę w Rankingu Energii Odnawialnej

Powiat Chrzanowski zajmuje obecnie II miejsce w kategorii Energia słoneczna w Rankingu Energii Odnawialnej prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich.
9 lipca 2007
Konferencja Program Operacyjny „Kapitał Ludzki”

5 lipca w siedzibie Towarzystwa Oświatowego Ziemi Chrzanowskiej przy ul. Woynarowskiej 1 odbyła się konferencja na temat możliwości pozyskiwania środków w ramach Programu Operacyjnego „Kapitał Ludzki”
9 lipca 2007
Od przyszłego roku akademickiego studia wyższe także w Libiążu

10 lipca Powiat Chrzanowski podpisał aneks do porozumienia między AGH w Krakowie, a Miastem Jaworzno, Południowym Koncernem Węglowym S.A., na mocy którego współpraca naukowa, badawcza, dydaktyczna oraz edukacyjna rozszerzona zostaje na jego obszar.
11 lipca 2007
Program Korekcyjno – Edukacyjny dla Sprawców Przemocy, zmiany dyżuru Zespołu Poradnictwa Specjalistycznego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodziny informuje, że od miesiąca lipca 2007 r. rusza Program Korekcyjno – Edukacyjny dla Sprawców Przemocy prowadzony przez specjalistów z Punktu Interwencji Kryzysowej w Chrzanowie.
16 lipca 2007
Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Chrzanowie zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu źródeł finansowania NGO  i budowania partnerstw i projektów.
16 lipca 2007
Historyczny sukces młodych szachistów

Młodzi zawodnicy i zawodniczki z klubu „Hetman Koronny” wywalczyli sobie awans do I Państwowej Ligi Juniorów podczas zawodów II ligi rozgrywanych od 6 do 15 lipca 2007r. w Lublinie.
18 lipca 2007
Unikaty górnicze w prywatnej kolekcji

Mundury górnicze sprzed 170 lat, pierwsze lampy, kilofy, hełmy skórzane wszystko to gromadzi w przydomowej galerii Pan Wiesław Koneczny.
24 lipca 2007
Informacje o funduszach europejskich dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej? Nie wiesz od czego zacząć? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie organizowane przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych i Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej przy Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administ...
27 lipca 2007
Wizyta Członka Zarządu Województwa Małopolskiego Marka Sowy

Możliwości dofinansowania z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego dla gmin i powiatów Małopolski, w szczególności Powiatu Chrzanowskiego przedstawił w piątek Pan Marek Sowa, członek Zarządu Województwa Małopolskiego.
30 lipca 2007
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Chrzanowie

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Chrzanowie informuje, że w Dzienniku Ustaw Nr 132 poz.919 z dnia 23.07.2007r. ukazało się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lipca 2007r. w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji mięsa przeznaczonego na własny użytek.
31 lipca 2007