Aktualności - luty 2010

Medale wręczone

W Starostwie Powiatowym w Chrzanowie wręczono medale "Za Zasługi Dla Obronności Kraju" rodzicom, których trzech lub więcej synów odbyło służbę wojskową.
1 lutego 2010
Dwa kluby aktywności zawodowej zmieniły siedzibę

Sołeckie Kluby Aktywności Zawodowej przeniesiono z Młoszowej do Myślachowic i z Płazy do Balina. - Bezrobotnych mieszkańców Płazy i Młoszowej liderzy już zaktywizowali. Teraz czas na kolejne miejscowości - mówi Ewelina Pytlak, Kierownik Wydziału Usług Rynku Pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie.
1 lutego 2010
Paszporty - nowe zasady

Od 19 lutego obowiązywać będą nowe przepisy dotyczące wydawania paszportów. Zmiany dotyczą przede wszystkim paszportów dla dzieci.
3 lutego 2010
Najlepsze zespoły roku

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie i Chrzanowska Telewizja Lokalna ogłaszają konkurs na najlepszy zespół roku KLANG 2010. Do rywalizacji zapraszamy zespoły z powiatu chrzanowskiego.
9 lutego 2010
W DPS-ie jak w rodzinnym domu

Zakończona przed rokiem standaryzacja Domu Pomocy Społecznej w Płazie przyniosła oczekiwane efekty. Zwiększono liczbę pokoi, odnowiono elewację zabytkowego pałacu Starzeńskich, kompleks dostosowano do potrzeb niepełnosprawnych, personel przeszkolono, zwiększono liczbę terapeutów i pracowni.
10 lutego 2010
Szachiści zagrali fair play

Gwiazdą XV Jubileuszowego Turnieju Młodych Talentów w Szachach Aktywnych był wicemistrz Europy do lat 10 Volodymyr Vetoshko. 12-letni Ukrainiec wygrał w kategorii 17-18 lat.
17 lutego 2010
"Żółta ciżemka" zachwyciła publiczność

W chrzanowskich eliminacjach do finału X Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana 2010" zakwalifikowała się „Żółta ciżemka" - grupa teatralna Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chełmku. Laureaci wystąpią na deskach Teatru Słowackiego w Krakowie.
17 lutego 2010
Przyjdź, pokibicuj, wspomóż Hospicjum

27 lutego zapraszamy wszystkich na Halę Sportową w Chrzanowie na Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Chrzanowskiego, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Hospicjum Homo - Homini im. Św. Brata Alberta, filia w Chrzanowie.
19 lutego 2010
Meble dla małej Wiktorii

Starosta Janusz Szczęśniak podarował prezent pierwszemu dziecku urodzonemu w powiecie chrzanowskim w 2010 roku. Wiktoria Pałka, córka Anny i Damiana z Młoszowej, urodziła się 2 stycznia.
23 lutego 2010
„Małopolski inkubator ekonomii społecznej”

Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie w partnerstwie z Agencją Rozwoju Małopolski Zachodniej S. A. serdecznie zapraszają do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH WRAZ Z DORADZTWEM:
26 lutego 2010