Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - grudzień 2023

Mężczyzna z mikrofonem w ręku gestykuluje. Obok dwie inne osoby

Spotkanie z X Muzą - Trzebińskie Spotkania Filmowe "Short Film

Zobaczcie reportaż - TV POWIAT W poniedziałek 27 listopada br. w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini rozpoczęły się I Trzebińskie Spotkania Filmowe "Short Film". Film. 
1 grudnia 2023
więcej >
logotyp tv powiat

TV POWIAT - Ekopracownia OZE w Zespole Szkół w Libiążu

W Zespole Szkół w Libiążu powstała właśnie nowoczesna pracownia OZE, która została wyposażona w urządzenia związane z odnawialnymi źródłami energii i efektywnością energetyczną. W pracowni znajduje się: pompa ciepła, turbina wiatrowa, instalacje solarne, fotowoltaiczne oraz ogniwa paliwowe.
4 grudnia 2023
więcej >
Niebiesko białe tło, granatowe napisy, herb powiatu, drzewa bez liści i aparat fotograficzny

Zimowy Konkurs Fotograficzny

Zima juz dała o sobie znać.  Zapraszamy wszystkich sympatyków fotografii do udziału w konkursie.
4 grudnia 2023
więcej >

Zakręć kołem swojej kariery

Jak co roku, w listopadzie wspólnie  połączyły siły trzy instytucje  - Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, Powiatowy Urząd Pracy  w Chrzanowie i II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie, organizując konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Zakręć kołem swojej kariery". 
7 grudnia 2023
więcej >
Kobiety siedzą naprzeciwko siebie

Zapraszamy do punktów bezpłatnych porad prawnych

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa prawnego dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego dostępna jest pod adresem https://www.powiat-chrzanowski.pl/powiat/bezplatne-porady-prawne.html
7 grudnia 2023
więcej >

Teresa Majewska Zasłużoną dla Powiatu Chrzanowskiego - zobacz film

Podczas uroczystej Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego, która odbyła się 28 listopada, honorowy tytuł Zasłużona dla Powiatu Chrzanowskiego odebrała Teresa Majewska. Film.
7 grudnia 2023
więcej >
Uśmiechnięty mężczyzna macha ręką do kamery. W drugiej ręce trzyma mikrofon. Obok mała dziewczynka - zawodniczka karate

Zawodnicy karate kyokushin walczyli o Puchar Burmistrza Libiąża

W Libiążu na starcie "Gwarek Cup" stanęli zawodnicy i zawodniczki z całej Polski. Zobacz film.
12 grudnia 2023
więcej >
Przy owalnym stole siedzą kobiety i mężczyźni. Przed nimi pisma

Spotkanie lokalnych liderów

Członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie podsumowali pracę w mijającym 2023 roku.
12 grudnia 2023
więcej >
Starszy i młodszy mężczyzna przed laptopem

Punkty szczepień przeciw COVID-19

W ramach podejmowanych przez Ministra Zdrowia działań na rzecz realizacji szczepień przeciw Covid-19 informujemy, że od 1 grudnia 2023 r. do wykonywania szczepień przeciw Covid-19 zostały wskazane przychodnie POZ oraz apteki ogólnodostępne, które wystąpią do Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych o szczepionki przeciw Covid-19.
13 grudnia 2023
więcej >
Grupa młodzieży wraz z dyrektorami szkół i starostami

Trzynastu uczniów zdobyło stypendia za najlepsze wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych

W ZST „FABLOK” w Chrzanowie odbyła się uroczysta gala wręczenia listów gratulacyjnych dla uczniów, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych z terenu powiatu chrzanowskiego w obszarze elektryczno - elektronicznym, górniczo – mechanicznym i energetycznym.
13 grudnia 2023
więcej >
Pokój młodzieżowy. Tapczan, biurko, półki ścienne

Nowe meble w pokojach dzieci w POWDiR. Dyrekcja i wychowankowie dziękują darczyńcom

Pragniemy, aby nasi podopieczni mieli warunki jak najbardziej zbliżone do warunków domowych. Dziś spotkaliśmy się, by podziękować za tak szczodry dar serca - mówiła Katarzyna Smolińska, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie do gości przybyłych na dzisiejsze spotkanie podsumowujące ważne dla ośrodka...
13 grudnia 2023
więcej >

Konsultacje społeczne projektu Programu Ochrony Środowiska

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Chrzanowskiego na lata 2023-2028 z perspektywą do roku 2032. Uwagi i wnioski do ww. projektu można składać w terminie do dnia 3 stycznia 2024 r.
13 grudnia 2023
więcej >
logo Państwowego Funduszu rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Nabór wniosków do obszaru A i E Programu wyrównywania różnic między regionami III - edycja 2024

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, że przyjął „Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2024 r.” Beneficjenci obszarów A i E z terenu powiatu chrzanowskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie bezp...
14 grudnia 2023
więcej >
logo pfron herb powiatu granatowe tło nabór wniosków napis na białym polu

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON DO OBSZARÓW B, C, D, F, G - PROGRAMU WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III, PFRON – NA ROK 2024

Powiat Chrzanowski ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w obszarach B, C, D, F, G „Programu wyrównywania różnic między regionami III” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2024.Kompletne wnioski o dofinansowanie projektów dla wnioskodawców z terenu Powiatu Chrzanowskiego w obszarach B, C, D, F, G pro...
14 grudnia 2023
więcej >
Na wysięgniku czerwone sanie, w saniach Mikoałaj

Świąteczne spotkanie ze Świętym Mikołajem

W dniu 18 grudnia 2023r. odbyło się, coroczne świąteczne spotkanie Świętego Mikołaja z małymi pacjentami w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Impreza ta wywołała radość i uśmiech na twarzach dzieci, rodziców oraz personelu medycznego.
18 grudnia 2023
więcej >

Komunikat

Informujemy, że w najbliższy piątek 22 grudnia Starostwo Powiatowe będzie nieczynne. Wyżej wymieniony dzień wolny od pracy dla pracowników urzędu przypada za święto 11 listopada 2023 roku.
19 grudnia 2023
więcej >
Kartka świąteczna okraszona śnieżynkami

Życzenia z Iwano-Frankiwska w Ukrainie

"Święta Bożego Narodzenia zawsze przypominają nam o ciszy i spokoju, nawet w trudnych czasach. To czas nadziei, szczerości i wspólnoty (...) "
20 grudnia 2023
więcej >
Starosta Andrzej Uryga przy choince

Życzenia świąteczno-noworoczne

Życzenia świąteczne składa Starosta Andrzej Uryga.
20 grudnia 2023
więcej >
Logo niebieskie, białe litery - tv powiat

Wigilia w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Trzebini skupia dzieci niepełnosprawne oraz potrzebujące szczególnej opieki. Co roku organizowane jest spotkanie wigilijne Towarzystwa. Film.
29 grudnia 2023
więcej >
Logo TV Powiat - niebieskie tło

Duże zainteresowanie chrzanowskim lodowiskiem

W tym roku nie zmieniliśmy cen, więc jest to dodatkowy bonus dla naszych stałych klientów - podkreśla Jakub Zieliński, Prezes Zarządu Obiektów Powiatowych. Film.
29 grudnia 2023
więcej >