Świąteczne spotkanie ze Świętym Mikołajem

W dniu 18 grudnia 2023r. odbyło się, coroczne świąteczne spotkanie Świętego Mikołaja z małymi pacjentami w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Impreza ta wywołała radość i uśmiech na twarzach dzieci, rodziców oraz personelu medycznego.

Na wysięgniku czerwone sanie, w saniach Mikoałaj

W akcji brali udział

  • uczniowie klas mundurowych II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie,
  • jednostki OSP z Dulowej, OSP Chrzanowa
  • oraz OSP Woli Filipowskiej,  dzięki której renifer wraz z Mikołajem uniósł sanie w powietrze.

Fundacja im. Dominiki Chomik, która jest organizatorem wydarzenia dziękuje za udział wszystkim uczestnikom wydarzenia i zaprasza za rok.