Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - kwiecień 2024

Platkat w kolorze ciemnoniebieskim i granatowym

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

Rozpoczął się nabór wniosków do XV edycji Nafrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego. Nabór wniosków trwa do 30.06.2024r. Cyklicznie, już od 2009 r. Marszałek Województwa Małopolskiego, w corocznym konkursie, nagradza najlepszych przedsiębiorców z Województwa Małopolskiego. Uhonorowane zostają najlepsze firmy, które wyró...
5 kwietnia 2024
więcej >
logo tv powiat - błękitne tło biały napis tv powiat  trzy łuki nad litera I czerwony, żółty, biały

Nagrody Starosty Chrzanowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy sportowych

6 marca, w czasie Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród Starosty Chrzanowskiego w dziedzinie sportu. Za wybitne osiągnięcia sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej, Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga, Przewodniczący Rady Powiatu Włodzimierz Korczyński, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Antoni Gaw...
5 kwietnia 2024
więcej >
plakat informacyjny dot.  dotacji na działalnosć gospodarcza dla bezrobotnych - kolorowe napisy różowe tło, osoba trzymajaca na kolanach laptop w jeansach i niebieskiej koszuli

Informacja - Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (II).

Informacja Powiatowego Utzędu pracy dot.  naboru wniosków na działalnosć gospodarczą
5 kwietnia 2024
więcej >

Wyniki wyborów do Rady Powiatu Chrzanowskiego

Rada Powiatu Chrzanowskiego będzie liczyła 23 radnych.
9 kwietnia 2024
więcej >

INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH W 2024 ROKU

INFORMACJA Powiatowej Komisji Wyborczej w Chrzanowie  powołanej w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień7 kwietnia 2024 r. o składzie, siedzibie i dyżurach:
9 kwietnia 2024
więcej >

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym

URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE zatrudni ankietera. Praca stała na pełny etat.
10 kwietnia 2024
więcej >
Lekarze nad dokumentami medycznymi

KOS-zawał

W 2023 roku w ramach kardiologii inwazyjnej w chrzanowskim szpitalu leczono 779 pacjentów z powodu zawału serca.
15 kwietnia 2024
więcej >
Lis

Rozpoczyna się szczepienie lisów!

Od 20 do 26 kwietnia 2024 roku zostanie przeprowadzona wiosenna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
16 kwietnia 2024
więcej >
Dwie dłonie blisko siebie

Udzielają pomocy psychologicznej, prawnej i pedagogicznej

W 2023 roku Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Chrzanowie realizował zadania wynikające z następujących dokumentów strategicznych: Strategii Rozwoju Powiatu Chrzanowskiego 2015-2023, Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie i Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego dla Powiatu...
17 kwietnia 2024
więcej >

Zapraszamy do udziału w konkursie o Nagrodę Starosty Chrzanowskiego "OPTIMO MODO - W NAJLEPSZY SPOSÓB"

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego ogłasza Konkurs o przyznanie Nagrody Starosty Chrzanowskiego „Optimo modo” – dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej, prowadzącej działalność na terenie powiatu chrzanowskiego.
18 kwietnia 2024
więcej >
Kobiety i mężczyźni pozują do zdjęcia

Dobiega końca VI kadencja Rady Powiatu Chrzanowskiego

23 kwietnia w chrzanowskim starostwie odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Powiatu Chrzanowskiego VI kadencji, która zakończy się 30 kwietnia.
24 kwietnia 2024
więcej >
Fryzjerka układa włosy dziewczynie podczas targów

Szkoły prowadzone przez Powiat Chrzanowski na Festiwalu Zawodów 2024

24 i 25 kwietnia w Krakowie odbywa się XI Festiwal Zawodów. To niepowtarzalna okazja na dobre zaplanowanie kariery dla uczniów kończących szkoły podstawowe.
25 kwietnia 2024
więcej >
Zbiorowe zdjęcie członków rad

Mają pomysły na współpracę

W Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbyło się spotkanie członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego z nowo powstałą Radą Seniorów.
26 kwietnia 2024
więcej >
Mapa Polski

I LO w Chrzanowie na wysokim miejscu w ogólnokrajowym rankingu

I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie zajęło 124 miejsce w kraju w ogólnopolskim rankingu szkół ponadpodstawowych WaszaEdukacja.pl. 
29 kwietnia 2024
więcej >
Farmaceutka w aptece

Jak dyżurują apteki

Apteka Centrum na Rynku 11 w Chrzanowie pracująca w systemie całodobowym przez 7 dni w tygodniu zaspokaja potrzeby mieszkańców powiatu chrzanowskiego w dostępie do świadczeń farmaceutycznych w porze nocnej, w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy - informuje Zarząd Powiatu Chrzanowskiego po przeprowadzonej analizie na posiedzeniu...
30 kwietnia 2024
więcej >
Postój ułanów

Ułani przejechali konno szlakiem ucieczki rotmistrza Witolda Pileckiego

Już po raz IX ułani skupieni wokół Towarzystwa Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej wyruszyli konno trasą z obozu zagłady KL Auschwitz do Alwerni - szlakiem ucieczki rotmistrza Witolda Pileckiego. Film. 
30 kwietnia 2024
więcej >

Informacja dla mieszkańców obrębów Okleśna i Źródła jednostka ewidencyjna; Alwernia – obszar wiejski

W dniu 26 marca 2023 roku Starosta Chrzanowski podpisał umowę z firmą geodezyjną GEOLIDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, na aktualizację ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Okleśna i Źródła położonych w jednostce ewidencyjnej: Alwernia – obszar wiejski. Prace geodezyjne będą prowadzone do dnia 27 września 2024 roku.
30 kwietnia 2024
więcej >