Aktualności - październik 2008

Konkurs „Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie „Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości”(ENP), promujący nowatorskie inicjatywy oraz projekty wspierania przedsiębiorstw i przedsiębiorczości w krajach członkowskich UE oraz Islandii, Norwegii i Turcji.
3 października 2008
Stypendium dla Magdy

Magdalena Radwańska uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Chrzanowie otrzymała Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2007/2008.
6 października 2008
Zapraszamy do udziału w oznakowaniu kolejnego miejsca na Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej

W dniu 18 października 2008 roku przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini  zostanie oznakowane już trzecie z kolei miejsce pobytu Karola Wojtyły na Ziemi Chrzanowskiej.
7 października 2008
Konkurs plastyczny „Chrzanów Miastem Świętego Mikołaja”

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Chrzanów Miastem Świętego Mikołaja”. Organizowany jest on przez Muzeum w Chrzanowie i Fundację im. Brata Alberta Świetlica Terapeutyczna w Chrzanowie.
10 października 2008
Lepszy odbiór TPV Kraków w Powiecie Chrzanowskim

Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak uczestniczył w uroczystości uruchomienia przekaźnika telewizyjnego „Kosztowy”, która odbyła się w siedzibie TVP Kraków na Krzemionkach w sobotę 11 października.
13 października 2008
Nagrody Starosty w rękach nauczycieli

13 października Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Wicestarosta Adam Potocki wręczyli nagrody dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek oświatowych Powiatu Chrzanowskiego.
14 października 2008
Nabór na szkolenia

Kierownictwo Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Trzebini prowadzi nabór do projektu EFS pn. „Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie – Rozwój”. Realizacja projektu październik 2008 do 28.02.2009 r.
15 października 2008
Informacja urzędowa !!!!

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie Wydział Ochrony Środowiska uprzejmie informuje że, na zlecenie Starosty Chrzanowskiego prowadzone będą prace urządzeniowe na terenie Gminy Alwernia na gruntach leśnych należących do osób fizycznych i wspólnot  gruntowych.
20 października 2008
Trzeci kamień na szlaku

W dniu 18 października 2008 roku Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak uczestniczył w uroczystości oznakowania już trzeciego z kolei punkt pobytu Karola Wojtyły na Ziemi Chrzanowskiej. Tym razem pamiątkowy kamień i tablica stanęły przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini.
21 października 2008
Profesjonalni dla klienta

23 października rozpoczęło się pierwsze z cyklu szkoleń dla pracowników Starostwa z zakresu „Profesjonalnej obsługi klienta”.
23 października 2008
Powiat Chrzanowski wspiera Małopolski Uniwersytet dla Dzieci

Fundacja Małopolski Uniwersytet dla Dzieci z siedzibą w Trzebini realizuje projekt, którego celem jest zainteresowanie dzieci nauką oraz umożliwienie im kontaktu z autorytetami naukowymi z najlepszych polskich uczelni.
24 października 2008
Skrzyżowanie Siedmiu Dróg przyjazne dla kierowców

23 października 2008 roku Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak oraz Burmistrz Libiąża Jacek Latko dokonali uroczystego przecięcia wstęgi świeżo ukończonej inwestycji - przebudowy Skrzyżowania Siedmiu Dróg w Libiążu.
27 października 2008
Zapraszamy organizacje pozarządowe na bezpłatne seminarium

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zapraszają organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Chrzanowskiego na seminarium informacyjne pt. „Wymiana wspólnych doświadczeń – kluczem do sukcesu”.
28 października 2008
Możliwość dofinansowania z PFRON

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości ubiegania się o dofinansowanie ze środków PFRON na organizację zadań z zakresu sportu, kultury, rekreacji i turystyki na rok 2009. Spotkanie odbędzie się 12 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie o godz. 10.00 na dużej sali obrad .
31 października 2008