Aktualności - maj 2008

Zostań Mediatorem rodzinnym

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Mediatorów Rodzinnych zaprasza do udziału w szkoleniu Mediacje rodzinne.
6 maja 2008
Rocznica zakończenia wojny okazją do spotkania pokoleń

8 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyła się sesja naukowa z okazji 63 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej. Nie zabrakło odznaczeń, ciepłych słów i wspomnień.
9 maja 2008
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia - Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie i Regionalny Ośrodek EFS w Krakowie organizują w dniach 29-30 maja oraz 2 czerwca w Chrzanowie bezpłatne szkolenia dotyczące Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
13 maja 2008
Pierwsze w powiecie chrzanowskim

Miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu, szczególnie amatorzy piłki nożnej i siatkówki plażowej mają teraz do dyspozycji nowy obiekt – wielofunkcyjne boisko pokryte trawą syntetyczną, obok którego znajdują się dwa boiska do piłki siatkowej, plażowej.
15 maja 2008
Kampania "Czerwiec Aktywnych Społeczności"

Ruszyła społeczno-edukacyjna kampania promująca obywatelskie działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.
16 maja 2008
Zapraszamy na promocję przewodnika „ Jestem synem tej ziemi – Jura Krakowsko – Częstochowska”

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Fundacja Szlaki Papieskie z Krakowa oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie zapraszają wszystkich na promocję pierwszej z ośmiu części  przewodnika po Szlakach Papieskich autorstwa Pani Urszuli J. Własiuk pn.„ Jestem synem tej ziemi – Jura Krakowsko – Częstochowska”.
I Koncert Maryjnych Chórów w Czernej

25 maja w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego w  Czernej (koło Krzeszowic) odbędzie się I Koncert Maryjnych Chórów. Serdecznie zapraszamy !!!
16 maja 2008
Chrzanowskie spotkania z ekonomią społeczną

Samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy a także dziennikarze spotkali się w Chrzanowie w dniach 14-16 maja 2008 r. w ramach cyklu pt: „Spotkanie z ekonomią społeczną”.
20 maja 2008
Promocja przewodnika „Jestem synem tej ziemi – Jura Krakowsko – Częstochowska”

W miniony wtorek tj.  20 maja 2008 roku w Muzeum Chrzanowskim im. Ireny i Mieczysława Mazarakich promowano pierwszy tom przewodnika po szlakach papieskich poświęcony Jurze  Krakowsko – Częstochowskiej uwzględniający miejsca pobytu Karola Wojtyły na terenie Powiatu Chrzanowskiego.
22 maja 2008
Zapraszamy na Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet

W dniach 30 maj - 1 czerwiec 2008 nowo wybudowane boiska do siatkówki plażowej przy II LO w Chrzanowie staną się areną zmagań pierwszego w tym sezonie Turnieju Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet.
26 maja 2008
Wielofunkcyjne boisko otwarte

21 maja Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak, Wicestarosta Adam Potocki i Burmistrz Chrzanowa Ryszard Kosowski dokonali oficjalnego otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy II LO w Chrzanowie.
26 maja 2008
I Koncert Pieśni Maryjnej już za nami

W dniu 25 maja 2008 roku odbył się I Koncert Pieśni Maryjnej w wykonaniu chórów z powiatów krakowskiego i chrzanowskiego oraz Orkiestry Dętej z Libiąża jak również gościnnie uczestniczących dwóch chórów mieszanych z Monachium.
27 maja 2008