Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - sierpień 2021

Ordynator Jacek Szymkowiak stoi  w maseczce na korytarzu oddziału wewnętrznego

Dr n. med. Jacek Szymkowiak: - Jestem zbudowany postawą mojej załogi

Apeluję do wszystkich o szczepienie się przeciw Covid-19. Proszę się nie bać, bo powikłań praktycznie nie ma - mówi dr n. med. Jacek Szymkowiak, ordynator oddziału chorób wewnętrznych i geriatrii Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.
4 sierpnia 2021
więcej >
Człowiek trzymający długopis w dłoni

Dobra szkoła blisko Ciebie - dokonaj najlepszego wyboru

Są jeszcze pojedyncze wolne miejsca w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Chrzanowski. 16 sierpnia placówki ogłoszą listy zakwalifikowanych do przyjęcia, a 23 sierpnia listy przyjętych.
4 sierpnia 2021
więcej >
Plakat reklamujący kierunki w PCKU

W chrzanowskim PCKU można zdobyć dobry zawód

W Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie można zdobyć nowy zawód. Zajęcia są bezpłatne. Szkoła oferuje wiele zajęć praktycznych oraz państwowy dyplom z suplementem w języku angielskim. Zapraszamy do zapisów. 
5 sierpnia 2021
więcej >

Uwaga! Zmiana terminu składania ofert na zadanie publiczne

Nastąpiła zmiana ogłoszenia w sprawie otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą: Zlot rowerowy „Ekorajd z powiatem chrzanowskim”. 
5 sierpnia 2021
więcej >
Sala chorych na oddziale pediatrii

Pokaźne sumy na szpitalne inwestycje

Szpital Powiatowy w Chrzanowie tylko w ciągu ostatnich dwóch lat zrealizował inwestycje na blisko 25 mln zł. 
9 sierpnia 2021
więcej >
PLAKAT GRANAT, BIAŁE NAPISY WYGIRŁZÓW, 10 WRZEŚNIA 2021, POWIATOWE FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZGŁOSZENIA DO 7 WRZEŚNIA  PIOS@POWIAT-CHRZANOWSKI.PL LUB TELEFONICZNIE 326257984.

Zapraszamy na X Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

Wydarzenie odbędzie się 10 września na terenie Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec  w Wygiełzowie, w godzinach 14:00 - 18:00.
12 sierpnia 2021
więcej >
Dyrektor PZD i Starosta Chrzanowski przy ul. Powstańców Styczniowych w Chrzanowie

Powiat przebudował ulicę Powstańców Styczniowych w Chrzanowie

Powiat chrzanowski stara się, by na jego drogach było bezpiecznie zarówno podczas jazdy samochodem, jak i rowerem oraz pieszo. Właśnie przebudowany został 2,5 – kilometrowy odcinek ul. Powstańców Styczniowych w Chrzanowie, dzięki któremu uzyskano bardzo dobre połączenie drogowe Chrzanowa z Libiążem i Żarkami. 
13 sierpnia 2021
więcej >
biały napis tv powiat na niebieskim tle z trzema paskami - łukami po prawej stronie czerwonym zółtym i białym od największego do najmniejszego

Przebudowana ul. Powstańców Styczniowych w Chrzanowie - zapraszamy do obejrzenia materiału TV POWIAT

Wzdłuż drogi powstał ciąg pieszo-rowerowy, droga została poszerzona, a nawierzchnia wzmocniona. Zakres prac obejmował również budowę nowych zatok autobusowych, pionowe i poziome oznakowanie jezdni oraz poprawę odwodnienia drogi.
18 sierpnia 2021
więcej >

Święto Wojska Polskiego i 101. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 roku - TV POWIAT

Zwana "Cudem nad Wisłą", decydująca bitwa wojny polsko-bolszewickiej, stoczona w sierpniu 1920 roku pomiędzy oddziałami sowieckiej Armii Czerwonej, a armiami Wojska Polskiego na przedpolach Warszawy, zadecydowała o zachowaniu przez Polskę niepodległości i uratowaniu Europy przed bolszewizmem.   Zapraszamy do obejrzenia materiału TV...
19 sierpnia 2021
więcej >

Oferta realizacji zadania publicznego przez Stowarzyszenie Nadzieja w Libiążu

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” z siedzibą przy ulicy 9 Maja 2/4 w Libiążu złożyło ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Malutkim kroczkiem do zdrowia – zajęcia usprawniające dla osób z deficytami rozwojowymi” w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publiczne...
19 sierpnia 2021
więcej >
plakat w kolorze jeans na srodku aparat foro napis zmiana regulaminu konkursu fotograficznego piękno ziemi chrzanowskiej, wydłużony termin składania prac do 30.09.2021, zgłoszenia można przesy łać pocztą lub mailowo

UWAGA! zmiana regulaminu konkursu fotograficznego "Piękno Ziemi Chrzanowskiej"

Konkurs promuje walory przyrodnicze i historyczne Powiatu Chrzanowskiego.  W Regulaminie Konkursu Fotograficznego "Piękno Ziemi Chrzanowskiej" wprowadza się następujące zmiany:
23 sierpnia 2021
więcej >
biały napis TV Powiat na niebieskim tle

I Mistrzostwa Małopolski w Polish Cowboy Race

To pierwsze w Małopolsce Mistrzostwa w dyscyplinie westernowej. W Gromcu, trzydziestu jeźdźców zaprezentowało swoje umiejętności na torach przeszkód. Powiat Chrzanowski włączył się w organizację imprezy.
26 sierpnia 2021
więcej >
zawodnicy umks pmos chrzanów po wręczeniu medli zdjęcie grupowe

Sukces UMKS-PMOS Chrzanów na Mistrzostwach Polski

Zawodnicy UMKS-PMOS Chrzanów z Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Juniorów Młodszych w Sulejowie wrócili z brązowym medalem.  
26 sierpnia 2021
więcej >
starosta, wicestraosta, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele pozuja do współnego zdjęcia

Nadanie stopnia awansu zawodowego nauczycielom

W dniu 30 sierpnia 2021 roku Pani Marta Koszowska, nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, Pani Monika Pater, nauczyciel Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini, Pani Beata Śledzińska, nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini oraz Pan Piotr Cempel, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Ch...
30 sierpnia 2021
więcej >
Bogusław |Mąsior i Zbigniew Klatka , siedzą na krzesłach, na scenie  sali kinowej MOKSiR

Zasłużeni dla Powiatu Chrzanowskiego

Dziś, 31 sierpnia, podczas uroczystej Sesji, Rada Powiatu Chrzanowskiego nadała tytuł: Zasłużony dla Powiatu Chrzanowskiego dla Panu Zbigniewowi Klatce oraz Panu Bogusławowi Mąsiorowi.
31 sierpnia 2021
więcej >
zdjęcie z lotu ptaka na zdjeciu dach budynku I LO w Chrzanowie

Inwestycje i remonty w jednostkach oświatowych Powiatu Chrzanowskiego

W czasie wakacji, gdy uczniowie odpoczywali, szkoły przygotowywały się na nowy rok szkolny 2021/2022. W placówkach oświatowych Powiatu Chrzanowskiego przeprowadzono liczne inwestycje i remonty.
31 sierpnia 2021
więcej >