Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Zapraszamy na X Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

Wydarzenie odbędzie się 10 września na terenie Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec  w Wygiełzowie, w godzinach 14:00 - 18:00.

PLAKAT GRANAT, BIAŁE NAPISY WYGIRŁZÓW, 10 WRZEŚNIA 2021, POWIATOWE FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZGŁOSZENIA DO 7 WRZEŚNIA  PIOS@POWIAT-CHRZANOWSKI.PL LUB TELEFONICZNIE 326257984.

Przedsięwzięcie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z Powiatu Chrzanowskiego aktywnie uczestniczących w rozwoju sektora pozarządowego.

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych to platforma współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy samorządem a organizacjami pozarządowymi, okazja do dyskusji w gronie osób zaangażowanych w pracę na rzecz środowisk lokalnych.

To również możliwość wzajemnego informowania się o planowanych kierunkach działania, wymiana doświadczeń, jak również integracja środowiska organizacji z terenu Powiatu Chrzanowskiego.

Ze względu sytuację związaną z COVID 19 liczba miejsc ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 7 września mailowo na adres: promocja@powiat-chrzanowski.pl, bądź telefonicznie tel. 32/ 625 79 46.

 

Pliki do pobrania: