Aktualności - styczeń 2008

Kolejne bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

W dniu 14 stycznia 2008 roku w godzinach 12.00 – 16.00 w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie (ul. Partyzantów 2, pokój 304) odbędą się bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców. Zapraszamy !!!
3 stycznia 2008
V miejsce drużyny samorządowców

Ciężkie boje, dynamiczna, ostra gra, ból zmęczonych mięśni i grad bramek. Taki był finał "II Charytatywnego Branżowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej” o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Chrzanowie, który odbył się 5 stycznia w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie.
7 stycznia 2008
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty

Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli administracji publicznej oraz organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Profesjonalizowanie i wspieranie organizacji pozarządowych".
7 stycznia 2008
Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini ma nową halę widowisko -sportową

8 stycznia Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak dokonał uroczystego przecięcia wstęgi w nowo otwartej hali widowiskowo sportowej przy Zespole Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini.
9 stycznia 2008
1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego

Pamiętaj o 30 kwietnia i przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).
10 stycznia 2008
Dojrzała siatkówka

12 stycznia 2008 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Libiążu odbył się I Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej 40 +, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie i Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie.
14 stycznia 2008
Dotacje dla bezrobotnych na rozpoczęcie własnej działalności

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza wszystkie osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie pracy do 24 miesięcy, zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej.
Zwycięstwo samorządowców z Chrzanowa

Wizyta Wojewody Małopolskiego w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie

Było konkretnie, merytorycznie, bez zbędnych obietnic i ogólnikowych zdań – tak w skrócie wyglądało spotkanie Wojewody Małopolskiego Jerzego Millera z Zarządem Powiatu i szefami gmin powiatu chrzanowskiego.
21 stycznia 2008
Otwarcie nowoczesnej pracowni w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Chrzanowie

SOSW w Chrzanowie wzbogacił się o sprzęt do tzw. bioofeedbacku. Radość jest tym większa, bowiem wyposażenie zostało dofinansowane ze środków Państwowego  Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
24 stycznia 2008
Chińczycy po raz drugi

Nasz powiat powoli staje się miejscem ciekawym dla urzędników z kraju Państwa Środka, bowiem już druga delegacja chińska na przestrzeni dwóch miesięcy gościła w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.
28 stycznia 2008
Spotkanie wojewódzkiej komisji okazją na prezentację powiatu chrzanowskiego

24 stycznia w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyło się posiedzenie Komisji Budżetu, Mienia i Finansów Sejmiku Województwa Małopolskiego, podczas której Wicestarosta Adam Potocki zaprezentował perspektywy rozwoju inwestycyjnego powiatu.
28 stycznia 2008
Rozpoczęły się "Ferie z PMOS-em"

W ramach zimowych ferii 2008 Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zaprasza dzieci i młodzież na szereg imprez sportowo - rekreacyjnych.
29 stycznia 2008
Nagrody i występy na sesji Rady Powiatu

Nietypowy przebieg miała XVI sesja Rady Powiatu, ponieważ na początku jej trwania wręczono przedstawicielom Chóru Mieszanego „Canzona oraz Teatru Ludowego „Tradycja” Nagrody Artystyczne Powiatu Chrzanowskiego, a następnie nagrodzeni członkowie teatru dali próbkę swoich umiejętności prezentując mini – program artystyczny.
30 stycznia 2008
Gratulacje dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Już po raz drugi Dyrektor szpitala Ewa Potocka odebrała 30 stycznia certyfikat jakości dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie na lata 2007 – 2010.
31 stycznia 2008