Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - maj 2024

Inauguracyjna sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego

7 maja odbyła się inauguracyjna sesja nowo wybranej Rady Powiatu Chrzanowskiego. W VII kadencji Rady Powiatu zasiadać będzie 23 radnych. O dwóch mniej niż poprzednio. Video.
7 maja 2024
więcej >
Jadący samochód

Ogłoszenie

22 lipca 2023 roku weszły w życie przepisy prawa, które przewidują automatyczne wygaszenie decyzji o rejestracji pojazdu, którego właściciele nie dokonywali okresowego badania technicznego oraz nie ubezpieczali, w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów, na okres co najmniej 10 lat. Dotyczy to pojazdów zarejestrowanych przed...
9 maja 2024
więcej >

Ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż ulic: Słowackiego w Trzebini i Trzebińskiej w Pile Kościeleckiej

Rozpoczęliśmy drugi etap rozbudowy ul. Słowackiego w gminie Trzebinia.
17 maja 2024
więcej >
młodzież uśmiecha się, część osób trzyma dyplomy w rękach

V Ogólnopolska Spartakiada Zawodowa

Branżowa Szkoła I Stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie już po raz IV zorganizowała Ogólnopolską Spartakiadę Zawodową hotelarsko-budowlaną pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.
17 maja 2024
więcej >
Baner z napisem ankieta

Wypełnij ankietę

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety skierowanej do tych osób, które korzystają z autobusów ZKKM, jak i tych, które z różnych powodów wybierają inne środki transportu.
23 maja 2024
więcej >
Mężczyźni podczas obrad przy stole

II sesja Rady Powiatu VII kadencji

24 maja w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyła się II sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego.
24 maja 2024
więcej >
Trzech mężczyzn i dwie kobiety, przed nimi kartki - umowy

Nowoczesna aula niebawem!

W listopadzie ruszamy z modernizacją auli w budynku Zespołu Szkół w Libiążu. 24 maja podpisaliśmy umowę z wykonawcą - INVECO s.c. Rafał Gut Marcin Gut z Libiąża.
24 maja 2024
więcej >
Trzech strażaków niosą sztandar straży, dookoła zastępy strażaków w stokach galowych, zdjęcie w pomieszczeniu jasna szara podłoga, jasne ściany przeszklona okna

Powiatowy Dzień Strażaka

24 maja w Małopolskim Muzeum Pożarnictwa w Alwerni odbył się Powiatowy Dzień Strażaka. W uroczystości uczestniczyli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, delegacje jednostek OSP z terenu Powiatu Chrzanowskiego wraz z pocztami sztandarowymi oraz zaproszeni goście.
27 maja 2024
więcej >

Rozbudowa i przebudowa dróg przy Orlenie

Infrastruktura drogowa w gminach Chrzanów i Trzebinia w rejonie ORLEN Południe zostanie przebudowana i rozbudowana. Umowa z wykonawcą - STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. z Wrocławia została podpisana.
28 maja 2024
więcej >