Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - lipiec 2022

czerwone tło biały napis rcb - przedłuzenie stopni alarmowych BRAVO oeraz CHARLIE CRP

Przedłużenie obowiązywania stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE-CRP – do 31 lipca

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenia przedłużające, do 31 lipca 2022 roku, do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO. Stopnie alarmowe obowiązują na terytorium całego kraju.
1 lipca 2022
więcej >

MECENAT MAŁOPOLSKI - II edycja 2022

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert do drugiej edycji otwartego konkursu ofert pn. Mecenat Małopolski w 2022 r. z dziedziny kultury.  
4 lipca 2022
więcej >
Dwie łódki oraz wysokie trawy na tle wschodzącego słońca nad wodą

Wyróżnieni w konkursie fotograficznym

Przedstawiamy galerię zdjęć uczestników wyróżnionych w kokursie fotograficznym "Wiosna, ach to Ty".
4 lipca 2022
więcej >
logo LGD partnerstwo na jurze, logo ma kształt muszli ślimaka , składa się z różnej wielkości kropek żółtych i zieolnych

LGD "Partnerstwo na Jurze" zaprasza na spotkania konsultacyjne

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo na Jurze zaprasza na spotkania konsultacyjne w sprawie wypracowania założeń nowej Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR). Spotkania zorganizowane zostaną w każdej gminie powiatu chrzanowskiego.
4 lipca 2022
więcej >
logo biały napis tv powiat niebieskie tło nad literką i 3 łuku biały żółty i czerwony

Kampania promocyjna Powiatu Chrzanowskiego "PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ" - TV POWIAT

PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ  to kampania promocyjna Powiatu Chrzanowskiego, która ma na celu zachęcenie do zostania rodziną zastępczą.
5 lipca 2022
więcej >

Wyniki matur 2022

Tak prezentują się wyniki matur 2022 w Powiecie Chrzanowskim. Sprawdźcie!!!
7 lipca 2022
więcej >

Informacja dotycząca możliwości złożenia wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL

Z dniem 1 lipca 2022 r. wszedł w życie przepis art. 8 ustawy z dnia 8 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1383), umożliwiający składanie wniosków o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywi...
11 lipca 2022
więcej >

Konkurs "Najlepszy Sołtys Małopolski A.D. 2021"

Szanowni Państwo,Pragniemy przekazać informację o Konkursie "Najlepszy Sołtys Małopolski A.D. 2021", który już po raz 21-wszy organizuje Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.Inicjatywa jest świetną okazją do wspólnego docenienia pracy osób, które są opoką funkcjonowania...
12 lipca 2022
więcej >
grafika przedstawia 2 zdjecia jak obiekt wyglądął przed inwestycją i po przed samo boisko trawiaste, po kompelsk boisk z zadaszonym lodowiskiem

Zapraszamy na nowy materiał TV POWIAT - Kompleks Sportowy przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie oficjalnie otwarty!

W ubiegły piątek, 8 lipca został otwary Kompleks Sportowy przy ul. Wyszyńskiego 19 w Chrzanowie.  Zapraszamy na materiał TV Powiat.
13 lipca 2022
więcej >

Informacja dla mieszkańców obrębu Góry Luszowskie –jednostka ewidencyjna Trzebinia - miasto

Starosta Chrzanowski w dniu 7 czerwca 2022 r. podpisał umowę z firmą geodezyjną Geokart-International Sp. z o.o. z Rzeszowa na aktualizację ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Góry Luszowskie, położonych w jednostce ewidencyjnej: Trzebinia – miasto, prace pomiarowe będą prowadzone do 30.10.2022 r.
18 lipca 2022
więcej >

Informacja dla mieszkańców Olszyn i Włosieni

Uprzejmie informujemy mieszkańców Olszyn i Włosieni, że Starosta Chrzanowski w dniu 23 marca 2022 r. podpisał umowę z firmą geodezyjną GEOLIDA z Gorlic na aktualizację ewidencji gruntów i budynków dla obrębów Olszyny i Włosień, położonych w jednostce ewidencyjnej: Babice, prace geodezyjne będą prowadzone do 30.09.2022 r.
18 lipca 2022
więcej >

Oddział Małopolski PFRON wspiera osoby z niepełnosprawnościami

Aktywny samorząd” oraz „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” - to realizowane przez PFRON obecnie programy służące likwidacji barier w obszarze społecznym oraz zawodowym.
21 lipca 2022
więcej >

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Polanka Wielka!

Uwaga Mieszkańcy! Powracamy z akcją "Poznajemy Małopolskę Zachodnią" promującą ciekawe miejsca zachodniej części naszego województwa. Mamy nadzieję, że w ramach wakacyjnych wycieczek uda się Państwu zajrzeć dokładniej poznać naszą najliższą okolicę. Atrakcji mamy co nie miara. Na dobry początek zapraszamy Gminy Polanka Wiel...
26 lipca 2022
więcej >

Bezpłatna pomoc prawna dla obywateli Ukrainy

Naczelna Rada Adwokacka z Okręgowymi Radami Adwokackimi zorganizowała skoordynowaną bezpłatną pomoc prawną dla obywateli Ukrainy - ofiar konfliktu wojennego.
27 lipca 2022
więcej >

Konkurs "Nasz zabytek"

Fundacja Most the Most zaprasza do udziału w konkursie "Nasz Zabytek". To organizacja non-profit powołana przez Bank Gospodarstwa Krajowego, by współrealizować misję banku - wsparcie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. 
28 lipca 2022
więcej >

27 sierpnia Dożynki Województwa Małopolskiego w podkrakowskich Zielonkach

Marszałek Małopolski, Wójt Gminy Zielonki oraz Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach zapraszają do udziału w Dożynkach Województwa Małopolskiego 2022.
28 lipca 2022
więcej >

W małopolsce zachodniej zapraszamy do Gminy Babice!

Babice to malowniczy obszar o powierzchni 54,4 km2, położony w powiecie chrzanowskim, który zamieszkuje ok. 9 tys. mieszkańców. Ze względu na lokalizację i liczne walory jest miejscem atrakcyjnym dla turystów, inwestorów i mieszkańców. Gmina leży w otulinie Jurajskich Parków Krajobrazowych, a lasy zajmują ok. 40% jej powierzchni. N...
28 lipca 2022
więcej >

Nowe wzory dokumentów przy zatrudnianiu cudzoziemców

Pracodawco, planujesz zatrudnić cudzoziemca? 29 lipca weszło w życie rozporządzenie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w sprawie zezwoleń na pracę i oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi.
29 lipca 2022
więcej >