Aktualności - lipiec 2008

Są jeszcze wolne miejsca w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończył się pierwszy etap naboru. Uczniowie, którzy nie zostali nigdzie przyjęci, mogą od 4 lipca starać się o przyjęcie w szkołach, w których są jeszcze wolne miejsca.
2 lipca 2008
Przekazanie samochodu Hospicjum

4 lipca Wicestarosta Adam Potocki przekazał Stowarzyszeniu Hospicjum Homo – Homini im Św. Brata Alberta w Jaworznie powiatowego Opla Astrę, który od dziś będzie służył pracownikom i podopiecznym chrzanowskiej filii tej instytucji.
4 lipca 2008
Zapraszamy do udziału w IV Małopolskim Festiwalu Smaku

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie zaprasza producentów żywności z Powiatu Chrzanowskiego do wzięcia udziału w IV edycji  Małopolskiego  Festiwalu Smaku. Trwająca od czerwca do września impreza jest doskonałą okazją na promocję powiatowych produktów lokalnych, tradycyjnych i regionalnych w Małopolsce.
8 lipca 2008
ZESPÓŁ AVOCADO NA BASENIE ”KĄTY”

MOKSiR Chrzanów zaprasza Państwa do udziału w koncercie zespołu AVOCADO, który wystąpi na basenie „KĄTY” – 3 sierpnia (niedziela) godz. 13.00
28 lipca 2008
Rusza Akcja Promocyjna "Talar Lokalny"

Powiat Chrzanowski wraz z firmą MKM Hobby s.c. daje jedyną i niepowtarzalną szansę zakupu okolicznościowych monet z wizerunkiem powiatu.
29 lipca 2008
Komunikat o stanie wody w powiatowych kąpieliskach

KOMUNIKAT NR 8/08 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chrzanowie o stanie przydatności wody do kąpieli w kąpieliskach Powiatu Chrzanowskiego
30 lipca 2008