Aktualności - luty 2007

Marszałek z wizytą w Powiecie Chrzanowskim

Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Nawara w dniu 31 stycznia 2007 r. odwiedził Powiat Chrzanowski na zaproszenie Przewodniczącego Rady Powiatu Chrzanowskiego Andrzeja Urygi oraz uczestniczył w sesji Rady Powiatu.
1 lutego 2007
Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Zapraszamy do wspierania Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
5 lutego 2007
Walentynki z kabaretem Łowcy.B

14.02, tj. środa, o godz. 19:00 w Dworze Zieleniewskich odbędzie się występ kabaretu Łowcy.B
7 lutego 2007
Spotkanie współorganizatorów Szlaków Papieskich

W dniu 9 lutego 2007 roku w Pałacu Arcybiskupów odbyło się coroczne spotkanie osób współtworzących Szlaki Papieskie z Patronem Honorowym Fundacji Szlaki Papieskie, Jego Eminencją Ks. Kardynałem Stanisławem Dziwiszem.
12 lutego 2007
UWAGA !! - możliwość pozyskania środków z PFRON

Starostwo w imieniu projektodawców może złożyć do PFRON do dnia 31 marca 2007 r. wystąpienie o przyznanie środków finansowych na realizację projektu w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami” ogłoszonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
19 lutego 2007