Aktualności - listopad 2006

Wybory Samorządowe 2006
14 listopada 2006
Uwaga Konkurs z nagrodami !!!

Starosta Chrzanowski wraz z Wydziałem Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz Tygodnikiem Ziemi Chrzanowskiej Przełom ogłaszają KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ ILUMINACJĘ ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNĄ.
28 listopada 2006
Nowe władze Powiatu Chrzanowskiego

24 listopada 2006 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego nowej kadencji. Uroczystego otwarcia sesji dokonał Przewodniczący Rady Powiatu ubiegłej kadencji - Jan Burzej.
28 listopada 2006
Debata Oświatowa 2006

16 listopada br. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej odbyła się Debata Oświatowa pod tytułem Kierunki kształcenia i wychowania w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego na lata 2006-2010.
29 listopada 2006