Aktualności - maj 2007

Zaproszenie na Seminarium z Europejskiego Funduszu Społecznego

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego organizuje bezpłatne seminarium informacyjne dotyczące ogólnych zagadnień pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie 2007-2013.
15 maja 2007
Chrzanów w latach wojny i okupacji

Już po raz czwarty Starostwo Powiatowe w Chrzanowie zorganizowało spotkanie z przedstawicielami środowisk kombatanckich powiatu chrzanowskiego. Witając zebranych Starosta Chrzanowski, Janusz Szczęśniak, podkreślił rolę, jaką odgrywa spotkanie pokoleń w dokumentowaniu historii ziemi chrzanowskiej.
18 maja 2007
„Szlak Maryjny – Międzynarodowa Trasa Pielgrzymkowa Mariazell – Częstochowa” –  realizacja projektu

„Szlak Maryjny – Międzynarodowa Trasa Pielgrzymkowa Mariazell – Częstochowa” – realizacja projektu

Już od czerwca 2007 rozpoczyna się realizacja projektu „Szlak Maryjny – Międzynarodowa Trasa Pielgrzymkowa Mariazell – Częstochowa”, któremu partneruje Powiat Chrzanowski.
22 maja 2007
Seminarium Informacyjne dotyczące Europejskiego Funduszu Społecznego w latach 2007-2013

24 maja 2007 r. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyło się Seminarium informacyjne dotyczące Europejskiego Funduszu Społecznego w latach 2007 – 2013.
29 maja 2007
Już widać efekty !

Zarząd Powiatu w Chrzanowie poprzez sukcesywne prowadzenie prac termomodernizacyjnych w placówkach będących własnością powiatu skutecznie realizuje politykę ekonomiczną i ekologiczną prowadzącą do redukcji kosztów utrzymania budynków.
29 maja 2007