Aktualności - czerwiec 2007

MAMY 66 SUPER SZKÓŁ!

Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie z przyjemnością informuje o zakończeniu etapu podpisywania umów ze szkołami, których wnioski zostały zakwalifikowane do dofinansowania w projekcie „Super Szkoła”.
1 czerwca 2007
Ankieta dla małopolskich organizacji pozarządowych działających w obszarze wspierania osób wykluczonych

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych w Krakowie, realizującą zadania Regionalnego Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Małopolsce zwraca  się z prośbą o wypełnienie zamieszczonej ankiety będącej szansą na bezpłatną promocję własnej działalności.
4 czerwca 2007
II Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej odbyły się tym razem w Olkuszu

1 czerwca Powiat Chrzanowski uczestniczył w II edycji Powiatowych Targów Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej. Impreza odbyła się na olkuskim rynku w godzinach od 9:00 do 17:00.
5 czerwca 2007
Integracja trzech powiatów wchodzi w kolejny etap

1 czerwca w Centrum Kultury w Olkuszu, odbyło się forum samorządowców  poświęcone rozwojowi powiatów Małopolski Zachodniej i integracji z resztą województwa. Udział wzięli w nim starostowie chrzanowski, olkuski i oświęcimski.
6 czerwca 2007
„Super Szkoła” – super projekty

Osiem szkół ponadgminazjalnych podlegających Powiatowi Chrzanowskiemu otrzymało dofinansowanie w ramach projektu „Super Szkoła” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich. Organizatorem przedsięwzięcia jest Towarzystwo Oświat...
11 czerwca 2007
Wymień dowód osobisty na nowy

Przypominamy, że z dniem 31 grudnia 2007r.upływa ostateczny termin wymiany starych dowodów osobistych (zielone książeczki) na nowe dowody plastikowe.Znaczy to, że od 1 stycznia 2008r. stare dokumenty tracą ważność.
13 czerwca 2007
Spotkanie Przewodniczących Rad Miejskich i Gminnych Powiatu Chrzanowskiego zostało odwołane

Informujemy, że spotkanie Przewodniczącego Rady Powiatu Chrzanowskiego Pana Andrzeja Urygi z Przewodniczącymi Rad Miejskich i  Gminnych Powiatu Chrzanowskiego zostało odwołane.
14 czerwca 2007
Powiatowy Karp czeka na złowienie

17 czerwca 2007r. odbyły się na Groblach zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa.
19 czerwca 2007
III Małopolski Festiwal Smaku szansą na promocję lokalnych produktów

Zarząd Powiatu w Chrzanowie serdecznie zaprasza wystawców z ziemi chrzanowskiej do udziału w III Małopolskim Festiwalu Smaku.
22 czerwca 2007
Atrakcje turystyczne Powiatu  w programie „TV LATO”

Atrakcje turystyczne Powiatu w programie „TV LATO”

W sobotę i poniedziałek najciekawsze turystycznie miejsca Powiatu Chrzanowskiego odwiedziła ekipa telewizji TVP 3
26 czerwca 2007
V Wielki Piknik Pszczyński i Żurek z Chrzanowa

24 czerwca, w niedzielę Powiat Chrzanowski wraz z Gminą Chrzanów zaprezentował się na stoisku promocyjnym w ramach V Wielkiego Pikniku Pszczyńskiego.
27 czerwca 2007