Aktualności - sierpień 2008

Zapraszamy na III Dożynki Powiatowe

Wszystkich mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego zapraszamy na III Dożynki Powiatowe, które odbędą się 17 sierpnia (niedziela) w Babicach, na placu przy Szkole Podstawowej - ul. Zamkowa 3.
4 sierpnia 2008
Przyjdź i zobacz zmagania rycerzy

Zapraszamy na II Turniej Rycerski i Łuczniczy na Zamku Lipowiec w dniach 9 – 10 sierpnia 2008r.
5 sierpnia 2008
10 sierpnia trzymajmy kciuki za naszych

W oświęcimskim półfinale IV Małopolskiego Festiwalu Smaku trzy firmy z Powiatu Chrzanowskiego będą walczyć o wejście do wielkiego finału.
8 sierpnia 2008
Chrzanowska potrawa przechodzi dalej

Po raz kolejny jurorzy Oświęcimskiego półfinału IV Małopolskiego Festiwalu Smaku docenili potrawę pochodzącą z ziemi chrzanowskiej. W kategorii gotowe dania i potrawy triumfowała firma caterginowa „Smakosz”, która zaserwowała grochówkę wojskową.
11 sierpnia 2008
Głosuj na Wygiełzów w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski!

Rozpoczął się II etap akcji Wielkie Odkrywanie Małopolski! W kategorii V - wydarzenie nominowany jest Wygiełzów z XVIII Międzynarodowym Festiwalem Muzyki Kameralnej i Organowej, który w tym roku odbędzie się od 17 sierpnia do 21 września.
11 sierpnia 2008
III Dożynki Powiatowe - dopisała pogoda i uczestnicy

III Dożynki Powiatowe, które w tym roku odbyły się w Babicach zgromadziły gości, którzy przybyli prawie z wszystkich gmin Powiatu Chrzanowskiego.
18 sierpnia 2008
Nabór do szkoły policealnej

1 września 2008 r. rozpoczyna działalność Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, przy ul. Focha 3. W ramach Centrum rozpocznie działalność Szkoła Policealna kształcąca w zawodach: murarz i technik usług kosmetycznych.
19 sierpnia 2008
Konkurs latawcowy

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych oraz Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie latawcowym.
19 sierpnia 2008
PODZIĘKOWANIA

Zorganizowane 17 sierpnia 2008 roku na boisku przy Zespole Szkół w Babicach III Dożynki Powiatowe przeminęły, a nam pozostało wspominać i czekać na kolejne.
20 sierpnia 2008
"Domek Artystów Wszelakich" zaprasza

Zapraszamy wszystkich na I Festiwal Osób Niepełnosprawnych „Domek Artystów Wszelakich”, który odbędzie się w dniach 04 – 05 września 2008 roku na terenie Zespołu Pałacowo - Parkowego w Płazie oraz Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.
26 sierpnia 2008
Kolejny punkt na Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej

W dniu 7 września 2008 roku w Okleśnej – Gmina Alwernia, zostanie oznakowany kolejny punkt Szlaku Papieskiego – miejsce pobytu Karola Wojtyły na Ziemi Chrzanowskiej.
27 sierpnia 2008