Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Głosuj na Wygiełzów w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski!

Rozpoczął się II etap akcji Wielkie Odkrywanie Małopolski! W kategorii V - wydarzenie nominowany jest Wygiełzów z XVIII Międzynarodowym Festiwalem Muzyki Kameralnej i Organowej, który w tym roku odbędzie się od 17 sierpnia do 21 września.

Głosuj na Wygiełzów w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski!

 Już po raz dziewiąty wybieramy najatrakcyjniejsze i najbardziej wartościowe turystycznie miejsca, obiekty, wydarzenia w Małopolsce. 2 lipca 2008 r. Kapituła Plebiscytu nominowała kandydatów do drugiego etapu, równolegle w 6 kategoriach: miejscowość, atrakcja turystyczna, baza noclegowa, baza gastronomiczna,  wydarzenie,agroturystyka. Spośród wskazanych, w kolejnym etapie plebiscytu, wyróżnimy te najpiękniejsze i najciekawsze. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu.
 
W tym roku po raz kolejny na łamach Internetowego Portalu Regionalnego Wrota Małopolski swój głos mogą oddać również Internauci. Ankieta będzie dostępna do końca sierpnia br. Wszystkich zwycięzców poznamy podczas Małopolskich Obchodów Światowego Dzień Turystyki w Szczawnicy, w dniu 17 października 2008r.

Aby oddać głos na swojego kandydata należy wypełnić ankietę, zaznaczając po jednym przedstawicielu z każdej kategorii.

Głosujący przez internet nie biorą udziału w losowaniu nagród. Kto chce wygrać atrakcyjną nagrodę, musi wysłać oryginalny kupon zamieszczany w Gazecie Krakowskiej.

 

Wejdź i głosuj