Aktualności - wrzesień 2007

Deklaracja wspólnych działań dla stworzenia Centrum Kształcenia Ustawicznego

5 września w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyło się spotkanie dotyczące utworzenia partnerstwa na rzecz Centrum Kształcenia Ustawicznego.
6 września 2007
Powiat Chrzanowski na Agropromocji 2007

8 września 2007 roku Powiat Chrzanowski zaprezentował się na największej imprezie związanej z rolnictwem - Agropromocji 2007, która odbyła się w Nawojowej koło Nowego Sącza.
10 września 2007
Pozwolenie na budowę Centrum Studiów Europejskich podpisane

10 września Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak podpisał pozwolenie na budowę na inwestycję, dzięki której Zespół Pałacowo-Parkowy w Młoszowej zmieni się w nowoczesny ośrodek szkoleniowy z bazą noclegową, gastronomiczną i  rekreacyjno-sportową.
11 września 2007
"Dzień Weterana" okazją do spotkania pokoleń

Z okazji "Dnia Weterana" w dniu 10 września 2007r. Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak spotkał się z weteranami - żołnierzami i partyzantami walczącymi w obronie ojczyzny.
11 września 2007
I międzynarodowe zmagania rycerzy i łuczników na Lipowcu

Dwudniowy turniej rycerski i łuczniczy zgromadził na dziedzińcu zamkowym rycerzy z różnych stron Polski.
12 września 2007
Zapraszamy na V Festiwal Sacrum-Profanum

16 września rusza w Krakowie V edycja Festiwalu Sacrum-Profanum, którego ideą przewodnią jest prezentacja arcydzieł muzyki instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej w układzie geograficznym.
12 września 2007
Szkoła Menedżera Projektu Społecznego – bezpłatne szkolenia

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Krakowie działający przy Fundacji Instytut Studiów Strategicznych zaprasza projektodawców Europejskiego Funduszu Społecznego do wzięcia udziału w II edycji Szkoły Menedżera Projektu Społecznego.
14 września 2007
Finał III Małopolskiego Festiwalu Smaku

Po raz kolejny przedstawiciele z powiatu Chrzanowskiego zachwycili podniebienia przybyłych na Plac Wolnica w Krakowie gości.
17 września 2007
Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji

20 września b.r. na terenie Powiatowego Urzędu Pracy odbyły się Targi Przedsiębiorczości Pracy i Edukacji.
18 września 2007
Film promocyjny już dostępny na stronie

Zapraszamy Państwa do oglądania filmu promocyjnego o Powiecie Chrzanowskim nakręconego przez TVP 3 Kraków w ramach programu "TV Lato".
18 września 2007
Uroczysta Noc Fatimska

W sobotę 15 września Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak uczestniczył w obchodach Dziesięciolecia koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini
19 września 2007
Na jesieni jest remis

16 września na zielonej trawie boiska piłkarskiego zmierzyły się drużyny Powiatu Chrzanowskiego oraz księży Salwatorian.
19 września 2007
Dofinansowanie dla niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie informuje, że posiada niewykorzystane środki pieniężne na pomoc dla osób niepełnosprawnych.
20 września 2007