Film promocyjny już dostępny na stronie

Zapraszamy Państwa do oglądania filmu promocyjnego o Powiecie Chrzanowskim nakręconego przez TVP 3 Kraków w ramach programu "TV Lato".

Film promocyjny już dostępny na stronie

W ramach programu telewizyjnego TV Lato, którego odcinki zostały wyemitowane na przełomie lipca i sierpnia nakręcony został materiał pokazujący najciekawsze, godne uwagi miejsca na ziemi chrzanowskiej.
Celem programu jest prezentacja i promocja Powiatu Chrzanowskiego jako miejsca spędzania czasu wolnego. Forma filmowa w postaci scenek ma podkreślić walory turystyczne naszego regionu i zachęcić telewidzów do odwiedzin pokazanych w filmie miejsc.

Zobacz film