Aktualności - sierpień 2010

Jak nie stracić prawa jazdy?

Chcesz zredukować liczbę punktów karnych? Wybierz się na szkolenie dla kierowców naruszających przepisy drogowe.
5 sierpnia 2010
Dożynki Powiatowe po raz piąty

Wszystkich mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego zapraszamy na V Dożynki Powiatowe, które odbędą się 22 sierpnia (niedziela) w Alwerni, w ogrodzie przy Klasztorze i Kościele p.w. Stygmatów Św. Franciszka z Asyżu.
5 sierpnia 2010
Masz szansę na bonifikatę za przerwy w dostawie prądu

Indywidualni odbiorcy mogą żądać udzielenia bonifikaty za nieplanowane przerwy w dostawie prądu przekraczające 24 godziny i za planowane przerwy przekraczające 16 godzin. Tak uważa Urząd Regulacji Energetyki.
10 sierpnia 2010
Wbili pierwszą łopatę

Ruszyła budowa sali gimnastycznej przy trzebińskim Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych. - To ostatnia szkoła ponadgimnazjalna w powiecie chrzanowskim, w której uczniowie nie mają gdzie ćwiczyć. Wkrótce to się zmieni - podkreśla wicestarosta Adam Potocki.
11 sierpnia 2010
Zapraszamy na koncert

15 sierpnia (niedziela) na błoniach przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbędzie się koncert rockowy „ Jego imitacja nie istnieje" upamiętniający postać Janusza Dedy „Cytka", znanego chrzanowskiego muzyka.
13 sierpnia 2010
Nabory uzupełniające do Środowiskowego Domu Samopomocy w Babicach

Jeżeli jesteś lub opiekujesz się osobą chorującą psychicznie, niepełnosprawną intelektualnie, borykającą się z różnymi problemami życiowym,i weź udział w zajęciach Środowiskowego Domu Samopomocy w Babicach.
16 sierpnia 2010
XX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej - rozpoczęty!

15 sierpnia 2010 roku rozpoczął się jubileuszowy XX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej organizowany na terenie skansenu w Wygiełzowie, jak również na terenie innych miejscowości Powiatu Chrzanowskiego.
Turniej szachowy na Dzień Powiatu

Starosta Chrzanowski zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Turnieju szachów szybkich - 10 minutowych, który rozpocznie się 4 września o godzinie 10:00 na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2.
17 sierpnia 2010
Święto latawca po raz kolejny w Chrzanowie

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych oraz Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie latawcowym, który odbędzie się podczas Dnia Powiatu, 4 września 2010 roku o godz. 10.00 na placu przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.
Konkurs na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku

Zarząd Powiatu w Chrzanowie zaprasza do udziału w „Konkursie na Najsmaczniejsze Ziemniaki po Cabańsku", który odbędzie się w dniu 4 września 2010 roku, w ramach Dnia Powiatu.
18 sierpnia 2010
Boisko przy chrzanowskim II LO do remontu

Niebawem rozpocznie się naprawa boiska wielofunkcyjnego przy II Liceum Ogólnokształcącym im. K. Baczyńskiego w Chrzanowie. Usterki usunie wykonawca boiska - firma „Kaszub" z Kiełpina.
20 sierpnia 2010
Dzień Powiatu - 4 września

Święto powiatu po raz kolejny kończy sezon imprez plenerowych na naszej ziemi. Dla wszystkich, którzy przyjdą 4 września na błonia przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie, zarówno starszych jak i młodszych czeka mnóstwo atrakcji . Tym razem gwiazdami wieczoru są grupa Happysad i Robert Gawliński lider zespołu Wilki.
20 sierpnia 2010
Przedłużenie terminu wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Podwale - od skrzyżowania z ul. Kadłubka do skrzyżowania z ul. Szpitalną

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie informuje, iż w związku z koniecznością wykonania robót dodatkowych związanych z wymianą i remontem istniejących przyłączy wodociągowych na ul. Podwale w ramach MRPO zostaje przedłużony do dnia 30.08.2010r. okres zamknięcia - wprowadzenia ruchu jednokierunkowego (jednym pasem) od skrzyżowania z...
23 sierpnia 2010
Zapraszamy na Rajd - Familiadę Rowerową

4 września o godzinie 14:30 z placu zielonego przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie, z okazji Dnia Powiatu rusza rajd rowerowy dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy !!!
24 sierpnia 2010
V Dożynki Powiatowe Alwernia 2010

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy organizowali, uczestniczyli oraz bawili się na Dożynkach Powiatowych w Alwerni.
25 sierpnia 2010
V Dożynki Powiatowe - wymarzona pogoda, wspaniała publiczność i doskonała zabawa

Dożynki Powiatowe, które w tym roku odbyły się w Gminie Alwernia przy Klasztorze OO. Bernardynów kojarzyć się będą z wyjątkowo piękną pogodą, wspaniałym miejscem imprezy, wieloma przybyłymi gośćmi oraz doskonałą zabawą trwającą do północy.
25 sierpnia 2010
Akcja szczepienia lisów przeciw wściekliźnie we wrześniu

Od 9 do 18 września w całej Małopolsce i  na Śląsku będzie prowadzona akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
27 sierpnia 2010
Uwaga - ruch dwukierunkowy na ul. Podwale w Chrzanowie przywrócony

Wcześniej niż planowano, ponieważ w poniedziałek 30 sierpnia o godz. 15:00 wprowadzono ruch dwukierunkowy na ul. Podwale w Chrzanowie. Przebudowa drogi została zakończona.
30 sierpnia 2010