Przedłużenie terminu wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Podwale - od skrzyżowania z ul. Kadłubka do skrzyżowania z ul. Szpitalną

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie informuje, iż w związku z koniecznością wykonania robót dodatkowych związanych z wymianą i remontem istniejących przyłączy wodociągowych na ul. Podwale w ramach MRPO zostaje przedłużony do dnia 30.08.2010r. okres zamknięcia - wprowadzenia ruchu jednokierunkowego (jednym pasem) od skrzyżowania z ul. Kadłubek do skrzyżowania z ul. Szpitalną w kierunku Trzebini.

Wyznaczona trasa objazdu dla samochodów jadących od strony Trzebini przebiega ulicami: Szpitalna, Hetmańska, Szymanowskiego i Pogorska.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych powiatu chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach  Małopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.