Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - listopad 2021

Siedzący starszy mężczyzna w garniturze

Żegnamy Bogusława Mąsiora - Zasłużonego dla Powiatu Chrzanowskiego

Polityk, Senator III i V kadencji - Bogusław Mąsior zmarł w nocy z 28 na 29 października. Miał 73 lata. W 2021 roku Rada Powiatu Chrzanowskiego nadała Mu tytuł "Zasłużony dla Powiatu Chrzanowskiego". Pogrzeb odbędzie się 3 listopada.
2 listopada 2021
więcej >
Ksiądz w szatach liturgicznych kropi kropidłem kamień

Parafia w Młoszowej na Szlaku Miejsc Papieskich

Szlak Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej oznaczyło Starostwo Powiatowe w Chrzanowie przy współpracy z Fundacją „Szlaki Papieskie” w Krakowie.W niedzielnych uroczystościach wziął udział Wicestarosta Bartłomiej Gębala. Film.
2 listopada 2021
więcej >
Mężczyźni podają sobie ręce

Otwarto zmodernizowaną pracownię tomografii komputerowej w chrzanowskim szpitalu

3 listopada Wicemarszałek Łukasz Smółka i Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga uroczyście otworzyli zmodernizowaną pracownię tomografii komputerowej w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie, do której zakupiono nowy sprzęt.
3 listopada 2021
więcej >
Baner ze zdjęciami z laboratotrium, sprzed budynku, z gabinetu

Renoma i powód do dumy

Na wysoką jakość kształcenia zawodowego wpływają efektywna współpraca szkół z pracodawcami, wprowadzane innowacje i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Dążenie do wspieranie działań w tych obszarach to punkt docelowy partnerów Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini.
3 listopada 2021
więcej >

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert oraz naborze na członków Komisji konkursowej opiniującej oferty w konkursie

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego ogłasza otwarty konkurs na realizację zadania: "Prowadzenie na terenie Powiatu Chrzanowskiego, w okresie od 01 stycznia 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku środowiskowego domu samopomocy dla nie więcej niż 25 osób z zaburzeniami psychicznymi oraz osób upośledzonych umysłowo z terenu Powiatu Chrzanowskiego".J...
5 listopada 2021
więcej >

Jest opinia pozytywna Wojewody na uruchomienie Hospicjum, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie

8 listopada Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita przekazał na ręce Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi pozytywną opinię o celowości inwestycji skutkującej zmianą zakresu udzielanych świadczeń opieki zdrowotnej.
8 listopada 2021
więcej >
Wirus Covid

Podczas Narodowego Święta Niepodległości będzie można się zaszczepić przeciwko koronawirusowi

11 listopada rusza akcja "Zaszczep się dla Niepodległej!". Zaszczepić się będzie można w godz. 14:00 – 17:00 w hali widowiskowo-sportowej MOKSiR przy ul.Kusocińskiego 2 w Chrzanowie.
8 listopada 2021
więcej >
Duża grupa młodzieży. Wszyscy w maseczkach

180 tysięcy złotych na stypendia naukowe

W pełni zasłużyliście na to stypendium. Dziękuję za wasze zaangażowanie. Życzę kolejnych sukcesów - mówił Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga podczas spotkania ze stypendystami w Zespole Szkół Technicznych Fablok w Trzebini.
9 listopada 2021
więcej >
Dziesięcioosobowa grupa pozuje do zdjęcia. W grupie są osoby w różnych wieku, wszyscy w maseczkach.

Nagrody Starosty dla najzdolniejszych uczniów wręczone

Nagrody Starosty dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Chrzanowski przyznawane są w cztech kategoriach: za najlepsze wyniki w nauce, za szczególne osiągnięcia artystyczne, za wybitne osiągnięcia sportowe, za szczególne osiągnięcia związane z kształceniem zawodowym.
10 listopada 2021
więcej >
Dzieci w kamizelkach odblaskowych, z chorągiewkami biało-czerwonymi w rękach

W Libiążu odśpiewano "Mazurka Dąbrowskiego"

Wspólnym odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego" przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół w Libiążu rozpoczęto tegoroczne obchody Święta Niepodległości.
10 listopada 2021
więcej >
Starszy mężczyzna w mundurze salutuje przed Grobem Nieznanego Żołnierza

Za nami obchody Narodowego Święta Niepodległości

W Chrzanowie w obchodach wziął udział Starosta Andrzej Uryga, natomiast w uroczystościach w Libiążu uczestniczył Wicestarosta Bartłomiej Gębala.
12 listopada 2021
więcej >
BANER - BŁĘKITNE TŁO,  BIAŁY NAPIS TV POWIAT

103. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległosci - materiał TV POWIAT

W Chrzanowie w obchodach wziął udział Starosta Andrzej Uryga, natomiast w uroczystościach w Libiążu uczestniczył Wicestarosta Bartłomiej Gębala.
15 listopada 2021
więcej >

Powiat Chrzanowski przystąpił do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025

Program ma na celu poprawę stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.
16 listopada 2021
więcej >
Kolorowe kamienice na Starym Mieście w Warszawie

Pięć naszych szkół weźmie udział w wycieczkach szkolnych w ramach programu Poznaj Polskę

Zadanie jest dofinansowane z Budżetu Państwa w ramach dotacji celowej. Całkowita wartość zadania to 89 619 zł, a wysokość dofinansowania wynosi 69 724 zł.
16 listopada 2021
więcej >

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO FABLOK W CHRZANOWIE

Miejski Klub Sportowy Fablok w Chrzanowie z siedzibą przy ulicy Szpitalnej 78 A, 32-500 Chrzanów, złożył ofertę na realizację zadania publicznego pn. Turniej świąteczno-mikołajkowy Mini Lokomotywa Cup 2021 w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (ze zm.) zwanej w dal...
18 listopada 2021
więcej >
PLAKAT Z HERBAMI POWIATU CHRZANOWSKIEGO I LIBIĄŻA PO PRAWEJ STRONIE CZARNY FORTEPIAN A PRZED NIM KRZESŁO W KOLORZE CZARNYM  NAPIS III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY LIBIĄŻ  15-16 STYCZNIA 2022 , SALA WIDOWISKOWA LCK LIBIAŻ UL. GÓRNICZA 3

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu

Libiąskie Centrum Kultury oraz Prywatna Szkoła Muzyczna w Libiążu już po raz trzeci organizują Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu. Konkurs zaplanowano na 15-16 stycznia 2022 roku.
23 listopada 2021
więcej >
laureaci konkursu ze Starosta i nauczycielami i jury Konkursowym  - w strojach galowych stoją i pozują do wspólnego zdjęcia, w tle prezentacja - napis: Cel bez planu jest tylko życzeniem

Starosta Chrzanowski wręczył nagrody

laureatom Powiatowego Konkursu „Wyprawa na 3 K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność”, zorganizowanego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
24 listopada 2021
więcej >
plakat zbadaj się i zyskaj spokój, bezpłatne badania mammograficzne dla pań w wieku 50-69 lat, zdjecie dwóch kobiet (mama i córka) siedzą na kanapie wtulone w siebie, iformacja o badaniach (jak w tekście ponizej)

Bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat

Trwają zapisy na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Badania przeprowadzane będą przez LUX MED Diagnostyka w Chrzanowie, w dniu 14 grudnia 2021 przy hali MOKSiR, ul. Kusocińskiego 2.
25 listopada 2021
więcej >

OGŁOSZENIE

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego informuje, że w dniu 25 listopada 2021 roku w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie konkursu ofert: na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Chrzanowskieg...
25 listopada 2021
więcej >
Plakat informacyjny  II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

II edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Szanowni Państwo, w związku z inauguracją II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP, na prośbę Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz w imieniu Dyrekcji Biura Wojewody Moniki Kolasy, w załączeniu przesyłam Regulamin Konkursu, Kartę Zgłoszeniową oraz materiał promocyjno – inf...
29 listopada 2021
więcej >