Aktualności - wrzesień 2006

Rozpoczęcie roku szkolnego

Dzień 4 września okazał się niezwykle uroczysty dla Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie. Rozpoczęcie roku szkolnego połączone było z uroczystym otwarciem i poświęceniem hali sportowej, której budowa zakończyła się w maju br.
Edukacja ekologiczna

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie po raz kolejny finansuje ze środków Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz z Małopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Karniowicach program pod nazwą „Edukacja ekologiczna oraz propagowanie działań proekologicznych i zasady zrównoważonego rozwoju”.
Podziękowania

Starosta Chrzanowski Kazimierz Boroń dziekuje wszystkim organizatorom i uczesnikom I Dożynek Powiatowych.
Ziemniaki po cabańsku – Najlepszy Smak Małopolski

Nasza regionalna potrawa zwyciężyła w konkursie Małopolski Smak w kategorii: gotowe dania i potrawy podczas II Małopolskiego Festiwalu Smaku.
UWAGA !

Jest już ustalony termin naboru wniosków o przyznanie stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego.
10 września 2006
Ruch oporu na ziemi chrzanowskiej

Uroczysta sesja naukowa w Starostwie   12 września w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyła się  uroczysta sesja naukowa na temat Ruch oporu ma ziemi chrzanowskiej w czasie II wojny światowej.
10 września 2006
Trwają prace nad Wieloletnim Planem Inwestycyjnym Powiatu Chrzanowskiego na lata 2007 – 2013

W dniu 12 września 2006 r. o godz 16:00 na Dużej Sali Konferencyjnej odbyło się drugie spotkanie w sprawie opracowywania Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Powiatu Chrzanowskiego na lata 2007 – 2013.
10 września 2006
Uwaga! Szkolenia dla organizacji pozarządowych!

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie we współpracy z Urzędem Miejskim w Chrzanowie oraz Fundacją Instytut Studiów Strategicznych  zaprasza organizacje pozrządowe na bezpłatne szkolenia, które odbędą się 3 i 4 pażdziernika w Chrzanowie.
Orły dla najlepszych

22 września 2006 r. w chrzanowskim MOKSiRZE odbyła się konferencja podsumowująca I Targi Przedsiębiorczości i Pracy Małopolski Zachodniej, które miały miejsce 2 czerwca 2006 r. na chrzanowskim Placu Tysiąclecia.
Certyfikat ISO dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

W dniu 22 września 2006 r. w chrzanowskim MOKSiRZE podczas Konferencji Podsumowującej I Targi Przedsiębiorczości i Pracy odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatu ISO dla Szpitala w Powiatowego Chrzanowie.