Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Aktualności - grudzień 2021

wrotki i kaski - czarne wrotki z pomarańczowymi ewelemntami, stoją na półkach, posegregowane rozmiarami

Wrotkowisko otwarte!

Dziś nastąpiło uroczyste otwarcie Trzebińskiego Parku Rozrywki w Myślachowicach. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach partnerskiej współpracy Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego.Inwestycja trwała 2 lata, od dziś możemy podziwiać jej efekty. ZOBACZ FILM.
2 grudnia 2021
więcej >
zdjęcie tali lodowiska pod zadaszeniem, pod dachem powieszone białe lampki swiąteczne

Od jutra otwieramy lodowisko

8 grudnia o godz. 9:00 zapraszamy na pierwszą jazdę na lodowisku w Chrzanowie! Właśnie zakończył się I etap wspólnej inwestycji Powiatu Chrzanowskiego i Gminy Chrzanów.
7 grudnia 2021
więcej >
Logo banku PKO i napis Fundacja

Ogłoszono konkurs "Pozwólmy ziemi oddychać"

Aż 1 milion złotych wynosi pula nagród w konkursie ekologicznym pod hasłem „Pozwólmy ziemi oddychać” ogłoszonym przez Fundację PKO Banku Polskiego.
8 grudnia 2021
więcej >

OGŁOSZENIE

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego informuje, że w dniu 9 grudnia 2021 roku w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie konkursu ofert na realizację zadania polegającego na prowadzeniu od 01 stycznia 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku środowiskowego domu samopomocy dla nie więcej niż 25 osób z zaburzeniami psychicznymi oraz osób upośled...
9 grudnia 2021
więcej >
Mężczyzna podaje rękę kobiecie

Nagrody w konkursie fotograficznym wręczone!

Do 24 grudnia prace wszystkich uczestników naszego Konkursu Fotograficznego „Piękno Ziemi Chrzanowskiej” możecie oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie. 
9 grudnia 2021
więcej >

Ogłoszenie o przetargu

Starosta Chrzanowski działając jako organ wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa położonej w Trzebini, obręb Piła Kościelecka oznaczonej jako działka nr 304/2 o pow. 0,0814 ha, dla której jest prowadzona księga wieczysta KR1C/00088703/0.
9 grudnia 2021
więcej >
Czterech mężczyzn przecina czerwoną wstęgę

Oficjalne otwarcie zadaszonego lodowiska w Chrzanowie

9 grudnia nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego etapu inwestycji polegającego na zadaszeniu lodowiska w pełnym zakresie, wykonaniu instalacji elektrycznych, instalacji wody hydrantowej, wentylacji, kanalizacji deszczowej, odwodnienia oraz zagospodarowania terenu związanego bezpośrednio z funkcjonowaniem lodowiska przy ul. Wyszyńśkiego...
10 grudnia 2021
więcej >
NIEBIESKIE TŁO BIAŁY NAPIS TV POWIAT

TV POWIAT zaprasza do obejrzenia relacji filmowej z VI Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Libiąża

4 grudnia w libiąskiej hali sportowej stawiło się 220 zawodników z 17 klubów z całej Polski. Rywalizowali w konkirencjach kata i kumite. W trakcie Turnieju, Wicestarosta - Bartłomiej Gębala uhonorował najlepszych zawodników Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin.  
13 grudnia 2021
więcej >

Projekt "NOWY START III"

„NOWY START III” – jest to projekt skierowany dla osób zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika lub zagrożonych zwolnieniem z terenu województwa małopolskiego tzn. dla osób, które: - Utraciły zatrudnienie z przyczyn niedotyczących pracownika do 6 miesięcy, - Są w okresie wypowiedzenia z przyczyn niedotyczących pracowni...
14 grudnia 2021
więcej >
prostokąt niebieskie tło biały napis tv powiat

TV Powiat zaprasza na lodowisko w Chrzanowie

10 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie zadaszonego lodowiska w Chrzanowie. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele samorządów z terenu powiatu,  uczniowie II LO w Chrzanowie oraz zaproszeni goście. 
16 grudnia 2021
więcej >

„RAZEM DLA SENIORÓW”

Konkurs na najciekawszą inicjatywę, projekt realizowany na rzecz seniorów pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP.
16 grudnia 2021
więcej >

W piątek 24 grudnia 2021 r. (Wigilia) Starostwo Powiatowe w Chrzanowie będzie nieczynne.

W związku z tym, że dzień 25 grudnia 2021 r. (Boże Narodzenie) przypada w sobotę, dzień 24 grudnia będzie dniem wolnym od pracy zgodnie z Zarządzeniem nr 55/2021 Starosty Chrzanowskiego.
16 grudnia 2021
więcej >
pług odśnieżajacy bardzo zaśnieżony teren wokół hałdy sniegu , niebo niebieskie po lewej stronie małe białe domy  po prawej stronie drzewa iglaste wyłaniają się ze śniegu

INFORMACJA O ZIMOWYM UTRZYMANIU DRÓG POWIATOWYCH

NA TERENIE POWIATU CHRZANOWSKIEGO W OKRESIE 01.01.2022 – 31.12.2024 r.
17 grudnia 2021
więcej >
Na plakacie zdjęcie chorego podłączonego do respiratora

Zaszczep się!

"Jesteś ważny, jesteś potrzebny. Zaszczep się! - to hasło kampanii społecznej Wojewody Małopolskiego promującej szczepienia. Film.
20 grudnia 2021
więcej >
Siedmioosobowa grupa elegancko ubranych osób śpiewa "Grajmy Panu"

Nasi samorządowcy zaśpiewali pastorałkę "Grajmy Panu"

Grupa przedstawicieli samorządu lokalnego wspólnie zaśpiewała pastorałkę „Grajmy Panu”. To wyjątkowa propozycja dla wszystkich kochających piękne polskie kolędy i pastorałki. NAGRANIE.
21 grudnia 2021
więcej >
logo PFRON czerwony tulipan z zielonymi nóżkami napis Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE PRZEZ POWIAT CHRZANOWSKI DO OBSZARÓW B, C, D, F, G - PROGRAMU WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III, PFRON – NA ROK 2022

Powiat Chrzanowski ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w obszarach B, C, D, F, G „Programu wyrównywania różnic między regionami III” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2022.
22 grudnia 2021
więcej >
logo pfron czerwony tulipan na zielonych nóżkach napis państwowy fundusz rehabilitacji osób niepelnosprawnych - tło biale napis czarny

PFRON prowadzi nabór wniosków w obszarach A i E „Programu wyrównywania różnic między regionami III”

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął „Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2022 r.”. W ramach obszarów A i E Programu, wnioski należy składać bezpośrednio do Małopolskiego Oddziału PFRON w Krakowie.
22 grudnia 2021
więcej >
Niebieskie tło, napis pomoc prawna

Informacja

W dniu 31 grudnia 2021 roku punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będą nieczynne z powodu wydłużenia czasu dyżuru w innym okresie.
23 grudnia 2021
więcej >
Ozdoby świąteczne na choince

Życzenia świąteczne dla Mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego

Życzenia składają: Starosta Andrzej Uryga i Wicestarosta Bartłomiej Gębala. Zobacz materiał filmowy.
23 grudnia 2021
więcej >
Wizualizacja przedstawiająca kompleks boisk. W tle zabudowania

Rada Powiatu Chrzanowskiego uchwaliła budżet na 2022 rok

W przyszłorocznym budżecie wysoką kwotę przeznaczono na wydatki inwestycyjne: 10 mln zł na nowe zadania i 5 mln zł na kontynuację ubiegłorocznych inwestycji. Powiat Chrzanowski kontynuuje kierunek inwestowania w bazę sportową i oświatową. Sporo będzie się działo także na powiatowych drogach. To jednak nie wszystko.  
29 grudnia 2021
więcej >
Kolumna w gazecie. Na zdjęciach wrotowisko, lodowisko,tomograf,dwie drogi

Jaki był 2021 rok - podsumowanie

Zapraszamy do lektury Informatora Powiatowego, w którym podsumowaliśmy pod kątem inwestycyjnym mijający 2021 rok. Materiał ukazał się w Tygodniku Ziemi Chrzanowskiej "Przełom" z 22 grudnia.
30 grudnia 2021
więcej >
Plakat z liczbami: ilość posiedzeń komisji, badań, projektów,opinii prawnych,wniosków, analiz

Sprintem przez 2021 rok - podsumowanie działalności ZPP

Koniec roku jest dobrym czasem na podsumowanie działalności Związku Powiatów Polskich, których Powiat Chrzanowski jest członkiem. Zobacz film.
31 grudnia 2021
więcej >